Diriliş Ertuğrul 122. yeni bölüm fragmanı ile Kösedağ Savaşı'nda neler yaşanacak?

Diriliş Ertuğrul 122. bölüm fragmanı ile büyük bir savaş çıkıyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ile ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 122. yeni bölüm fragmanı ile Kösedağ Savaşı'nda neler yaşanacak?

TRT ekranlarında her hafta reyting rekoru kıran Diriliş Ertuğrul sezon finali bölümüyle yine izleyicileri ekran başına kitledi. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde yaşanan olaylar şok etkisi yarattı. Moğol hükümdarı Ögeday'ın ölmesiyle her şey birbirine karıştı. İzleyiciler şimdi Diriliş Ertuğrul 122. bölüm fragmanı yayında mı sorusuna yanıt bekliyor. Moğol karargahında Ögeday'ın ölümü büyük karışıklıklara yol açtı. Ertuğrul gelen tehlikeyi sezerek karargahtan kaçtı. Noyan ve askerleri Ertuğrul'un peşinde düştü. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ile neler olacağı şimdiden merak edilmeye başlandı. İşte Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümüyle ilgili merak edilen tüm detaylar...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 122. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Her hafta çarşamba günü saat 20.45'te TRT 1 ekranlarında yayınlanan tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul bu hafta şok etkisi yarattı. İzleyiciler şimdi Diriliş Ertuğrul 122. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt bekliyor. Osman'ın akıbeti herkes tarafından merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.ALMILA TEHLİKESİ SÜRÜYOR

Ertuğrul Bey, Ögeday Han’a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday, beklenmedik bir şekilde Ertuğrul’dan Selçuklu’nun sultanı olmasını istemişti. Almıla ise Hayme’nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti. Moğol karargâhında ise Ögeday Han’ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı.

TURGUT VE BAMSI ALMILA HAKKINDAKİ GERÇEĞİ ÖĞRENİYOR

Ertuğrul, bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı. Turgut ve Bamsı, Almıla’nın aslında Noyan’ın kardeşi Alangoya olduğunu öğrenmiş ve bunu Ertuğrul’a söylemişlerdi. Bunun üzerine hep birlikte dörtnala Kayı Obası’na doğru yola koyulmuşlardı.PEKİ ERTUĞRUL VE ALPLARI NE YAPACAK?

Ertuğrul ve alplar, Noyan’dan yakasını kurtarıp sağ salim Kayı Obası’na gelebilecekler mi? Osman’ı öldürmek için harekete geçen Almıla, Osman’a zarar vermeden Ertuğrul ve alplar onun cezasını kesmeyi başarabilecekler mi? Ögeday’ın ölümünden sonra Noyan nasıl bir hamle yapacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul ve Noyan, vazife için birlikte yola çıkmak zorunda kalmışlardı. Bu yolculukta onlara tuzak kuran Romanos’un cezası, Ertuğrul tarafından kesilmişti. Vuruşmada yara alan Bamsı ise, bir müddet sonra iyileşmiş ve yola Ertuğrul Bey’le devam etmişti. Sugay Hatun kaçırılmış ancak bir müddet sonra Günalp onu kurtarmayı başarmıştı. Almıla da bu meselede yardımcı olmuş ve bu sayede güven kazanmıştı.

Ertuğrul, Moğol Han’ı Ögeday’ın karşısına çıkmış ve Ögeday’ın ona tabi olma isteğini kabul etmişti. Bunu hiç beklemeyen Noyan, oldukça şaşırmıştı. Ögeday Han, kendisine tabi olan Ertuğrul Bey’e nasıl bir teklif yapacak? Ertuğrul, Ögeday’a tabi olduktan sonra nasıl bir yol izleyecek? Tüm bunlar yaşanırken nasıl bir haber gelecek? Almıla’nın hain planları nereye varacak? Günalp, Moğol casuslarını açığa çıkarabilmek için ne yapacak? Ertuğrul’un Ögeday’a tabi olmayı kabul ettikten sonraki hamlesi ne olacak?

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler