Nehir'in evinde buruk sevinç

Van'da günler önce kaybolan Nehir'in kız kardeşi oldu.

Nehir'in evinde buruk sevinç
Van'ın Gürpınar ilçesinde önceki gün evlerinin önünde oynarken kaybolan 4 yaşındaki Nehir Aslan'ın hamile olan annesi, bir kız çocuğu dünyaya getirdi.
 
Kırkgeçit Mahallesi'nde önceki gün evlerinin önünde oynarken kaybolan 4 yaşındaki Nehir'i arama çalışmaları devam ederken, kızlarının üzüntüsünü yaşayan aile, yeni doğan çocuklarının sevincini yaşadı.
Dün gece geç saatlerinde rahatsızlanarak eşi Erkan Aslan tarafından hastaneye kaldırılan Hatice Aslan, burada bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

"ANNEMİN EVE DÖNMESİNİ BEKLİYORUZ"

Van Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde yatan anne Aslan ile bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Gece rahatsızlanan annesini babasının hastaneye götürdüğünü anlatan Nehir'in 8 yaşındaki abisi Baran, "Sabah uyandığımda halam bana bir kız kardeşimin olduğunu söyledi. Nehir'in üzüntüsünü yaşarken, yeni bir kardeşimin olmasına sevindim. İnşallah Nehir'i de bulurlar ve yanımıza gelir. Şimdi kardeşim Muhammed ile annemizin eve dönmesini bekliyoruz" dedi.

Aslan'ın doğum yaptığını öğrenen ve küçük Nehir için büyük üzüntü yaşayan mahalle sakinleri ise Erkan Aslan'ı arayarak anne ve bebeğin sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

 

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler