Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
ABDURRAHMAN ERZURUM
aerzurum@ajanshaber.com


GENEL YAYIN YÖNETMENİ VE SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Mirza ALİOSMANOĞLU
mirza@ajanshaber.com


HABER MÜDÜRÜ
Fahrettin KILIÇ
fahrettin@ajanshaber.com


SOSYAL MEDYA ve REKLAM DİREKTÖRÜ
Gökhan ALKANAT
reklam@ajanshaber.com


SEO ve İÇERİK KOORDİNATÖRÜ
Burak EROLOĞLU
burak@ajanshaber.com


EDİTÖRLER
Nur ÖZYURT
nur@ajanshaber.com

Yurdagül Sena YILDIZ
sena@ajanshaber.com

Emre KÖSE
emre@ajanshaber.com

Ali GÜNDOĞDU
ali@ajanshaber.com


GECE EDİTÖRÜ
Hakan Tezcan
Ali Rıza Kartal

GRAFİK EDİTÖRÜ

Sektörel Haber Sorumlusu

FACEBOOK
https://www.facebook.com/AjansHaber

TWITTER
http://www.twitter.com/AjansHaberResmi

İLETİŞİM
0216 688 88 91
Barbaros Mah., Yenisahra Mah., Ak Zambak Sok. No:13 A blok daire 1, 34746 Ataşehir/İstanbul
info@ajanshaber.com


VERGİ NUMARASI
2950486731


SERVİS SAĞLAYICI
Sağlayıcı


YAZILIM GELİŞTİRME VE SİSTEM DESTEK