Söz 3. yeni sezon ne zaman başlayacak?

Söz 3. sezon ne zaman başlayacak sorusu dizinin izleyicileri tarafından merak konusu oldu. Söz yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar Ajanshaber.com'da.

Söz 3. yeni sezon ne zaman başlayacak?

Söz 2. sezonunun sezon finalini 50. bölümle yaptı. Dizinin bu hafta yayınlanan sezon finali bölümü izleyicileri adeta ekran başına kitledi. Söz yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı şimdiden merak ediliyor. Bahar'ın ölümüyle büyük bir şok geçiren Yavuz'un neler yapacağı ise merak konusu oldu. Agah son anda oğlunu Derman'ın adamlarının elinden akıllıca bir planla kurtardı. Yavuz'un sezon finalinin son sahnesinde ortaya çıkması izleyicileri biraz rahatlatsa da Bahar'ın ölümü herkesi hüzne boğdu. İzleyiciler şimdi yeni sezonda neler olacağını merak etmeye başladı. Peki merakla beklenen Söz 3. sezon ne zaman başlayacak? İşte Söz dizinin yeni sezonuna ilişkin merak ettiğiniz tüm detaylar...

SÖZ 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Söz dizisi 2. sezonu harika bir sezon finali bölümüyle kapadı. Bahar'ın ölümüyle büyük bir şok yaşanırken Yavuz'un hali ve tavrı izleyicileri üzdü. Söz 3. sezon ne zaman başlayacak sorusu şimdiden izleyiciler tarafından merak ediliyor. TİMS&B yapım şirketinden ve Star TV'den konuya ilişkin bir açıklama gelmedi. Fakat dizinin eylül ayında ekranlara geri dönmesi bekleniyor.

YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

Söz, sezon finali yaparak izleyicilerine bir süreliğine veda etti. Yaz aylarını dinlenerek geçirecek olan Söz dizisi ekibi Eyül ayına yakın toplanacak ve 3. sezon için hazırlıklara başlayacak. Dizinin başrol oyuncusu Aybüke Pusat, Söz dizisine veda etti. Bir önceki bölümde Derman tarafından sırtından vurulan Bahar karakteri diziden ayrılmış oldu. Ethem Özışık, twitter hesabından Aybüke Pusat’a “Yolun açık olsun, özleyeceğiz” mesajı ile veda etti.

AYBÜKE PUSAT DİZİDEN NEDEN AYRILDI?

Söz dizisindeki bu ayrılışın senaryo gereği mi olduğu, yoksa Pusat’ın diziden kendisinin mi ayrılmak istediği noktasında henüz bir bilgi yok.

HANDE ERÇEL Mİ GELİYOR?

Şimdi ise izleyiciler Güneşin Kızları dizisinde birlikte rol alan Tolga Sarıtaş ile Hande Erçel’in 3. sezonda Söz dizisinde yeniden buluşmasını bekliyor. Son gelen iddialar Erçel’in diziye katılacağı yönündeydi. Erçel’in diziye katılma durumu olabilir ama henüz kesin bir şey yok.

SÖZ SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yavuz, yaralanan Bahar’ı hastaneye yetiştirmek için var gücüyle uğraşırken tim Derman’ın peşine düşmüştür. Derman yurtdışına kaçmak için hazırlık yaparken ölümle pençeleşen Bahar’ın acısıyla Yavuz artık bambaşka bir yola gireceğini anlamıştır. Merve’nin ardından Bahar’ı da kaybetme ihtimali bile Yavuz’u kahreder. Yavuz onu bu halde gördüğünde yapmak istediği tek bir şey vardır. Derman’ı bulmak. Derman tam kurtuldum zannederken, artık üniformasıyla birlikte hayatını da vermeye hazır olan Yavuz hiç beklemediği bir anda onun karşısına çıkar. Tam o sırada Yavuz’un aldığı haber namlunun ucundaki Derman’la birlikte herkesi şok edecektir.

Yorumlar

zəhra muradov çox gözəl dizidir nə vaxd başlayir acaba yeni sezon
Lale Ahmedova Soz dizisinin her sezonunu kederli bitirmeyin.
Çok Okunanlar Haberler