Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında verilen cevap hayrete düşürdü

Türkiye'nin en çok izlenilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de pes dedirten bir olay yaşandı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında verilen cevap hayrete düşürdü

Murat Yıldırım eşliğinde ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programında geçtiğimiz günlerde yayınlanan olay sosyal medyada en çok paylaşılan görüntü oldu.

Duygu Sarı isimli yarışmacının elendiği soru, tüm izleyicileri şoke etti. Sunucu Murat Yıldırım bile şaşırdı. İlk soruda elenen yarışmacıya sorulan soru neydi?

28 yaşındaki Bilkent Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik mezunu, Fransa'da Avrupa Moleküler Biyoloji laboratuvarlarında biyokimya üzerine doktora yapan Duygu Sarı, aslen Rizeli olduğunu belirten yarışmacı, heyecanının kurbanı olarak:

Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasaktır uyarısıyla karşılaşıyorsanız muhtemelen neredesinizdir?

A) Uzay İstasyonu (Duygu Sarı'nın cevabı)
B) Öğrenci Evi
C) Oto Sanayi Sitesi
D) Çay Bahçesi (doğru cevap)

Sorusuna "Uzay İstasyonu" diyerek herkesi şaşkına çevirdi. Murat Yıldırım hemen ardından "N'aptınız? heyecan, soruyu bir daha okuyabilir misiniz?" ifadelerini kullandı. Yarışmacı ise "Maalesef, çok heyecanlandım. Yapacak bir şey yok, kader. Heyecanıma yenik düştüm" dedi.

Yorumlar

koparal Simit alıp çay bahçesine çok kere girdim,plaj yazsan tamam soru bir kere sacma Sunucunu kendi girdiği çay bahçeleriyle normal vatandaşın gittiği çay bahçesiyle karıştırmış.
Çok Okunanlar Haberler