Diriliş Ertuğrul Sugay Hatun kimdir? Tarihte var mı?

Diriliş Ertuğrul Sugay Hatun kimdir sorusu bu akşamki bölümden sonra sıkça soruluyor. Sugay Hatun tarihte var mı sorusunun cevabını ve Sugay Hatun ile ilgili bütün detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul Sugay Hatun kimdir? Tarihte var mı?

Diriliş Ertuğrul bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Fenomen dizide geçen hafta Halime sultanı canlandıran Esra Bilgiç'in ayrılığıyla büyük bir şok yaşanmıştı. Oğlu Osman'ın müjdeli doğum haberine sevinen Ertuğrul, karısının ölümüyle büyük bir üzüntüye boğuldu. Diziye bu hafta yeni bir başrol oyuncusu katıldı. Genç ve güzel oyuncu Oya Unustası yayınlanan yeni bölümle diziye dahil oldu. Akıllara gelen ilk soru Oya Unustası'nın canlandırdığı Sugay Hatun kimdir sorusu oldu. İzleyiciler bu yeni karakterle ilgili internette birçok araştırma yaptı. Sugay Hatun tarihte var mı sorusu da izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Sugay Hatun ile ilgili tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

SUGAY HATUN KİMDİR?

Diriliş Ertuğrul'un yeni karakterlerinden olan Sugay Hatun dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizinin takipçileri bu yeni karakterin kim olduğunu merak ediyor. Bu karakteri Oya Unustası canlandırmaya başladı. Diriliş Ertuğrul'a yeni başrol oyuncusu Oya Unustası'nın hayat hikayesi izleyenler tarafından merak ediliyor.

Birçok film ve dizilerde rol alan ekranların sevilen yüzü Oya Unustası, 1988 senesinde istanbul, Kadıköy'de dünyaya geldi. Aslen İzmir,Buca'lı olan Unustası'nın anne tarafı büyükleri Selanik göçmeni, baba tarafı büyükleri ise Bulgaristan göçmenidir. İki ablası, bir abisi vardır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt Bölümü mezunudur.

SUGAY HATUN TARİHTE VAR MI?

Diriliş Ertuğrul kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Duruşu ve yapısıyla en çok merak edilen Sugay Hatun dikkat çekmeye devam ediyor. Dizinin takipçileri Sugay hatun tarihte var mı sorusunu soruyor. Sugay Hatun dizinin heyecanını artırmak için katılan bir karakter de olabilir. Çünkü karakterle ilgili tarihi gerçeklik konusunda herhangi bir bilgi yer almıyor. 

Halime Hatun'un vefatı üzerine yeni doğan Osman Bey'e süt anne arayışına çıkan Ertuğrul Bey Sugay Hatun ile karşılaşır. Sugay Hatun ise evladını yeni kaybetmiş ve evlat acısı ile yanıp tutuşmaktadır. Osman Bey'e süt verecek olan Sugay Hatun aynı zamanda onu anne sevgisi ile sarıp sarmalayarak büyütecektir.

Osman Bey'in süt annesi olarak diziye dahil olan Sugay Hatun'un gerçek hayatta yaşayıp yaşamadığı ise bilinmiyor. Tarihteki yeni bilinmeyen Sugay Hatun'un ne zaman vefat ettiğine dair herhangi bir malumat da bulunmuyor.

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler