Gazze katliamının üstüne tavuk dansı yaptı: Katil Netanyahu pistte!

Netanyahu Gazze katliamının üzerinden 3 gün geçmişken Eurovision birincisi İsrailli şarkıcı Netta Barzilai ile tavuk dansı yaptı.

 Gazze katliamının üstüne tavuk dansı yaptı: Katil Netanyahu pistte!

İsrail ordusunun ABD'nin Kudüs Büyükelçiliğinin açılışına karşı Gazze'de düzenlenen protestolarda 62 Filistinliyi öldürüp 3 binden fazla kişiyi de yaraladı, ancak bu durum Netanyahu'yu hiç etkilemedi.

Katliamın üzerinden geçen üçüncü günde Netanyahu Eurovision 2018'in İsrailli birincisi Netta Barzilai ile tavuk dansı yaptı.

TAVUK DANSLI KUTLAMA
Netanyahu, Filistin'de yaşanan yas ve matem havasına aldırış etmeksizin ülkesindeki bayram kutlamalarını devam ettiriyor. Özellikle Eurovision şarkı yarışmasının kazanılması ile keyfi tavan yapan Netanyahu, yarışmanın galibi Netta Barzilai ile bir araya geldi.

Gazze katliamı hiç olmamışçasına kutlama havasında geçerken, kameraların karşısına geçen Netanyahu ve Netta, Eurovision'u kazanan 'Toy' (Oyuncak) isimli şarkının simgesi olan tavuk dansını birlikte yaptı. Her ne kadar dansı becerememiş olsa da bu durumdan oldukça memnun görünen Netanyahu, dansını sosyal medya hesabından paylaştı.

Yorumlar

kemal mal yakında merak etme yumurta da yaparsın Allahın gazabı üzerine olsun şeref yoksunu sabun tozu olacaksınız ateşlerde acı çekerek yanacaksınız inşaallah