FETÖ elebaşı Gülen'den 'Susun' talimatı

Siyasi partiler, kamu kurumları ve STK'lara sızmak için hamle başlatan FETÖ elebaşı Gülen, örgüte yeni talimatlar verdi. Gülen, örgütüne sinsice gizlenmeye yönelmeleri ve susmalarını söyledi.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyelerinin, "örgüt içi yolsuzluk ve kişisel servet edinme" kavgası devam ederken, elebaşı Fetullah Gülen, örgüt üyelerine yeniden yapılanma için sinsi mesajlar göndermeye devam ediyor.

SİYASİ PARTİLERE SIZMA

Kamu kurumları, STK’lar ve siyasi partilere sızmak için yeni hamle başlatan FETÖ’nün elebaşı Gülen, “Hapse girmeyi göze alın, deşifre olduysanız pişmanmış gibi davranın” mesajıyla farklı renklere bürünme ve kritik noktalara sızma talimatı vermişti.

Bir video kaydında da terörist Gülen, “İktidar’a sahip olmamız şarttır. Yapılan makul teklier karşısında temerrüde girmeyiz” sözleriyle ‘tekliflere açığız’ mesajı vermişti.

ÖRGÜTE 'SUSUN' TALİMATI

Yeni Şafak'ın haberine göre: Son olarak örgütüne “susma” çağrısı yapan FETÖ elebaşı Gülen, “Geçmişin konuşulmaması, geçmişte yaşananların tekrarlanmaması için tedbir alınması ve stratejiler oluşturulması” talimatı verdi.

 

Yorumlar