Mahir Ünal'dan flaş 'idam' açıklaması

AKP Sözcüsü Mahir Ünal, idam cezasına ilişkin olarak ''Cinsel istismar için idam ve hadım cezası görülüyor. Çocuklarımızı korumak ilk işimiz olacak'' ifadelerini kullandı.

Mahir Ünal'dan flaş 'idam' açıklaması

AKP Sözcüsü Mahir Ünal gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında idam cezasına ilişkin olarak ''Cinsel istismar için idam ve hadım cezası görülüyor. Çocuklarımızı korumak ilk işimiz olacak'' ifadelerini kullandı.

''ÇOCUKLARIMIZI KORUMAK İLK İŞİMİZ''

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Mahir Ünal: "Cinsel istismar için idam ya da hadım cezası öngörülüyor. Çocuklarımızı korumak ilk işimiz olacak" dedi ve "Şu ana kadar yapılmış bir sürü çalışma var. Bunun üzerinden masaya yatırılacak. Hayvan haklarıyla ilgili de çalışmamız var" ifadelerini kullandı.

''GÜNDEMİMİZDE ERKEN SEÇİM YOK''

Erken seçim tartışmalarına ilişkin de konuşan Ünal, "Yeni bir seçim yapılmış ve geride kalmıştır. Seçmen son derece kararını vermiştir. Yeniden erken seçim tartışmalarını doğru bulmuyoruz. Türkiye şu anda önüne bakmaktır. Önceliğimiz yeni sistemin devreye girmesidir. Bizim gündemimizde erken seçim yok" ifadelerini kullandı.

Yorumlar