Leyla'nın dedesinin yaptığı açıklama yürekleri dağladı!

Ağrı'da kaybolduktan 18 gün sonra ölü olarak bulunan Leyla'nın dedesi Zeki Aydemir torununun sırtında yara izleri olduğu açıklamasında bulunarak "mavi gözlüme bunu kim yaptıysa hesabını versin" dedi.

Leyla'nın dedesinin yaptığı açıklama yürekleri dağladı!

Türkiye, Ramazan Bayramı'nın 1. günü kaybolan 4. yaşındaki Leyla'nın bulunması için tek  yürek olurken Ağrız Bezirhane köyünün 3 km uzağında Leyla Aydemir'in cesedi bulundu.

"MAVİ GÖZLÜME BUNU YAPANLAR HESAP VERSİN"

Leyla'nın dedesi Zeki Aydemir ise yaptığı açıklamada "Torunumu bugün ot biçmek için bölgede giden bir köylü bulmuş. Bize haber verdi. Gidip baktığımızda yüzü suya basılmış şekilde duruyordu. Sırtında yara izleri vardı. Yüzüne bakamadım. Mavi gözlümü bu hale getirenlerin bulunup adalet önünde hesap versin" dedi.

Leyla'nın amcası canlı yayına bağlandı: Gündem02 Temmuz 2018 19:40Leyla'nın amcası canlı yayına bağlandı: "Hadım değil idam istiyoruz"Ramazan Bayramı'nın 1. günü Ağrı'nın Bezirhane köyünde kaybolan ve bugün ölü olarak bulunan Leyla Aydemir'in Amcası Yusuf Aydemir canlı yayına bağlandı. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Aydemir "İdam istiyoruz" dedi.

Yorumlar