Kraliyette büyük gerginlik: Eltiler arası soğuk savaş

Kraliçe, Kate Middleton'ın binmesine izin vermediği trene Meghan Markle'ın binmesine izin verdi.

Kraliyette büyük gerginlik: Eltiler arası soğuk savaş

Prens Harry ile Meghan Markle'ın düğünü sonrası herkes Kraliçe Elizabeth'in gelinine nasıl davranacağı ve Kate Middleton ile Meghan Markle'ın ilişkisinin nasıl olacağını merak etti. Kraliçe yaptığı son hamleyle hem tarafını belli etti hem de eltileri birbirine düşücek olayı başlatmış oldu.

KATE MIDDLETON'A İZİN VERMEMİŞTİ

Nisan 2011'de hayatını Prens William ile birleştiren Kate Middleton'ın o günden bu yana Kraliçe Elizabeth'in trenine binmesine izin verilmedi.
SADECE EŞİ, OĞLU VE CAMİLLA PARKER BİNEBİLİR

Kraliyet kurallarına göre Kraliçe'nin trenine yalnızca kendisi, eşi, oğlu Prens Charles ve onun eşi Camilla Parker'ın binmesi serbestti.

YENİ GELİNİNE İZİN VERDİ

Ancak Kraliçe yaptığı son hamleyle eski gelinini bir kenara itip Meghan Markle'ın trene binmesine izin verdi. İzin vermekle de kalmayıp özel bir etkinlik için Meghan ve Prens Harry'yi davet etti. Prens Harry ve Meghan Markle, kraliçenin daveti üzerine perşembe günü trendeki özel bir etkinliğe katılacak.
Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliçe Elizabeth'in 92'nci yaş günü kutlaması sırasında Buckingham Sarayı'nın balkonunda da aile üyeleriyle birlikte yer alacak. Çift, en son Prens Charles'ın 70'inci yaş günü kutlamasında görüntülenmişti.

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler