YouTuber Emre Özkan kimdir? Öldü mü? Kaç yaşında, neden öldü?

YouTuber Emre Özkan kimdir sorusu araştırılıyor. Peki YouTuber Emre Özkan öldü mü? Emre Özkan kaç yaşında, neden öldü sorularıyla ilgili detaylar...

YouTube'daki videolarıyla tanınan genç Youtuber Emre Özkan ile ilgili acı haber geldi. Emre Özkan'ın hayatını kaybettiği duyuruldu. İnsanlar şimdi internette YouTuber Emre Özkan kimdir sorusuna yanıt arıyor. Ajans Haber olarak Emre Özkan kaç yaşında, neden öldü sorusunun yanıtını haberimizde bulabilirsiniz.

EMRE ÖZKAN KİMDİR?

1993 sensinde Samsun Havza'da ilçesinde dünyaya gelen Emre Özkan İstanbul'un Bağcılar'da semtinden yaşamaktadır. Üniversite eğitimini İstanbul Arel Üniversitesi'nde Radyo, TV ve Sinema Bölümü'nde tamamlamıştır. YouTube'da on milyonlarca defa izlenen parodi videoları ile ünlenmiş ve 300 binden fazla aboneye sahip olmuştur.

15 Temmuz nöbetleri esnasında sen de Bağcılar Meydanı'na çıkıp bestelediğin Gördü Türkiye'ye şarkısını söyleyen Emre Özkan şarkıyla ilgili "O şarkıyı babam yazdı. Tamamen içinden gelerek saf duygularıyla kalemini çalıştırdı ve bana gelip "Bunu bestelemeni istiyorum" dedi. Böylece biz de kendi görüşümüzü göstermiş olduk ailecek. Üstüme düşeni yaptım diyebilirim." demişti

EMRE ÖZKAN ÖLDÜ MÜ?

Dünyanın en çok takip edilen sosyal ağı olan YouTube'da 300 binden fazla abonesi bulunan Emre Özkan hayatını kaybetti. 

Bağcılar İstanbul Caddesi üzerideki bir stüdyoda sabah saat 06.00 sıralarında yangın çıktı. Elektrik kontağından çıktığı değerlendirilen yangına itfaiye müdahale etti. Yangın itfaiye tarafından söndürüldü. 

CANSIZ BEDENLERİ BULUNDU

İçeri giren itfaiye ekipleri 2 kişinin cesedini buldu. Cesetler incelenmek üzere Adli Tıp Kurumuna gönderilirken, cesetlerin kimlikleri de tespit edildi. Yangında hayatını kaybeden 2 kişinin, Emre Özkan ve Nahide Cansu Kovancı olduğu anlaşıldı. 

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. 

EMRE ÖZKAN YÖNETMEN OLMAK İSTİYORDU

Youtube üzerinden yayınladığı eğlenceli parodi videolarıyla sık sık gündeme gelen Emre Özkan, İstanbul Arel Üniversite’nde Radvo, TV ve Sineme Bölümü okuyordu. Düğünlerde de piyanistlik yapan Özkan‘ın en büyük amacı okulunu bitirip yönetmen olmaktı.

Yorumlar