Yemekteyiz Tayfun Arslan kimdir? Nereli, kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Yemekteyiz Tayfun Arslan kimdir sorusu izleyiciler tarafından araştırılıyor. Yemekteyiz Tayfur Arslan nereli, kaç yaşında ve ne iş yapıyor sorularıyla ilgili detaylar haberimizde.

TV8 ekranlarında haftaiçi her gün izleyici karşısına çıkan Yemekteyiz'e bu hafta birbirinden farklı yarışmacılar katıldı. Program daha haftanın ilk günün yarışmacılarıyla izleyicilerin ilgisini çekti. Bu haftaki yarışmacılar arasında yer alan Tayfur Arslan ile ilgili seyirciler şimdiden araştırma yapmaya başladı. Yemekteyiz Tayfur Arslan kimdir sorusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Ajans Haber ekibi olarak Yemekteyiz Tayfur Arslan kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor sorularının yanıtını sizin için araştırdık. Merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

YEMEKTEYİZ TAYFUR ARSLAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Yemekteyiz'de bu hafta yarışan isimler izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Tayfur Arslan isimli yarışmacı da dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Peki Tayfur Arslan kimdir? İşte cevabı... 

Yemekteyiz yarışmacısı Tayfun Arslan 20 yaşındadır. Üniversite eğitimine devam etmektedir. 

YEMEKTEYİZ YARIŞMASI SAAT KAÇTA YAYINLANIYOR?

Hafta içi gündüz kuşağının en çok izlenen yarışmalarından biri olan Yemekteyiz saat kaçta başlayacak? Yemekteyiz hayranları ve sosyal medya kullanıcıları Yemekteyiz’in saat kaçta başlayacağını merak ediyor. Yemekteyiz yarışması haftaiçi her gün var. Yarışmacılar birbirinden değişik ve güzel yemekleri büyük para ödülünü almak için sergileyecekler. Yemekteyiz haftaiçi her gün 15:45’te TV8’den izlenebilir.

YEMEKTEYİZ'İN KONUSU NE?

Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye'de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.

Yorumlar