Yemekteyiz Özlem Uçan kimdir? Nereli, kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Yemekteyiz Özlem Uçan kimdir sorusu izleyiciler tarafından araştırılıyor. Yemekteyiz Özlem Uçan nereli, kaç yaşında ve ne iş yapıyor sorularıyla ilgili detaylar haberimizde.

Haftaiçi her gün TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yemekteyiz'e bu hafta birbirinden farklı yarışmacılar katıldı. Program daha haftanın ilk günün yarışmacılarıyla izleyicilerin ilgisini çekti. Bu haftaki yarışmacılar arasında yer alan Özlem Uçan ile ilgili seyirciler şimdiden araştırma yapmaya başladı. Yemekteyiz Özlem Uçan kimdir sorusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Ajans Haber ekibi olarak Yemekteyiz Özlem Uçan kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor sorularının yanıtını sizin için araştırdık. Merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

YEMEKTEYİZ Özlem Uçan KİMDİR? KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Yemekteyiz'de bu hafta yarışan isimler izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Özlem Uçan isimli yarışmacı da dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Peki Özlem Uçan kimdir? İşte cevabı... 

Yemekteyiz yarışmacısı Özlem Uçan yarışmanın dikkat çeken isimlerinden birisi. Özlem Uçan 36 yaşında ve nişanlıdır.

YEMEKTEYİZ YARIŞMASI SAAT KAÇTA YAYINLANIYOR?

Hafta içi gündüz kuşağının en çok izlenen yarışmalarından biri olan Yemekteyiz saat kaçta başlayacak? Yemekteyiz hayranları ve sosyal medya kullanıcıları Yemekteyiz’in saat kaçta başlayacağını merak ediyor. Yemekteyiz yarışması haftaiçi her gün var. Yarışmacılar birbirinden değişik ve güzel yemekleri büyük para ödülünü almak için sergileyecekler. Yemekteyiz haftaiçi her gün 15:45’te TV8’den izlenebilir.

YEMEKTEYİZ'İN KONUSU NE?

Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye'de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.

Yorumlar