Yemekteyiz Necmettin Demir kimdir? Nereli, kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Yemekteyiz Necmettin Demir kimdir sorusu izleyiciler tarafından araştırılıyor. Yemekteyiz Necmettin Demir nereli, kaç yaşında ve ne iş yapıyor sorularıyla ilgili detaylar haberimizde.

TV8 ekranlarında haftaiçi her gün izleyici karşısına çıkan Yemekteyiz'e bu hafta birbirinden farklı yarışmacılar katıldı. Program daha haftanın ilk günün yarışmacılarıyla izleyicilerin ilgisini çekti. Bu haftaki yarışmacılar arasında yer alan Necmettin Demir ile ilgili seyirciler şimdiden araştırma yapmaya başladı. Yemekteyiz Necmettin Demir kimdir sorusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Ajans Haber ekibi olarak Yemekteyiz Necmettin Demir kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor sorularının yanıtını sizin için araştırdık. Merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

YEMEKTEYİZ NECMETTİN DEMİR KİMDİR?

Yemekteyiz'de bu hafta yarışan isimler izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Necmettin Demir isimli yarışmacı da dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Peki Necmettin Demir kimdir? İşte cevabı...

Yemekteyiz yarışmasının dikkat çeken isimlerinden birisi de Necmettin Demir oldu. 50 yaşındaki Demir'in asıl mesleği kebapçılıktır.

YEMEKTEYİZ YARIŞMASI SAAT KAÇTA YAYINLANIYOR?

Hafta içi gündüz kuşağının en çok izlenen yarışmalarından biri olan Yemekteyiz saat kaçta başlayacak? Yemekteyiz hayranları ve sosyal medya kullanıcıları Yemekteyiz’in saat kaçta başlayacağını merak ediyor. Yemekteyiz yarışması haftaiçi her gün var. Yarışmacılar birbirinden değişik ve güzel yemekleri büyük para ödülünü almak için sergileyecekler. Yemekteyiz haftaiçi her gün 15:45’te TV8’den izlenebilir.

YEMEKTEYİZ'İN KONUSU NE?

Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye'de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.

Yorumlar