Yemekteyiz Hatice Kalkan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor?

Yemekteyiz Hatice Kalkan kimdir sorusu programın izleyicileri tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Yemekteyiz Hatice Kalkan kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor? İşte detaylar...

TV8 ekranlarında haftaiçi her gün izleyici karşısına çıkan Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacıları izleyicilerin ilgisini çekti. Bu haftaki yarışmacılar arasında yer alan Hatice Kalkan ile ilgili seyirciler şimdiden araştırma yapmaya başladı. Yemekteyiz Hatice Kalkan kimdir sorusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Ajans Haber ekibi olarak Yemekteyiz Hatice Kalkan kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor sorularının yanıtını sizin için araştırdık. Merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

YEMEKTEYİZ HATİCE KALKAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Yemekteyiz'de bu hafta yarışan isimler izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Hatice Kalkan isimli yarışmacı da dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Peki Hatice Kalkan kimdir? İşte cevabı... 

Hatice Kalkan'ın mesleği ev hanımlığıdır. Hatice hanım 40 yaşındadır. Giresunlu olan yarışmacı 5 yıllık evlidir. Hatice hanımın eşi aslında çocukluk arkadaşıymış. 22 yıl sonra sosyal medyada karşılaşmışlar yeniden görüşmeye başlayıp evlenmeye karar vermişlerdir.

YEMEKTEYİZ YARIŞMASI SAAT KAÇTA YAYINLANIYOR?

Hafta içi gündüz kuşağının en çok izlenen yarışmalarından biri olan Yemekteyiz saat kaçta başlayacak? Yemekteyiz hayranları ve sosyal medya kullanıcıları Yemekteyiz’in saat kaçta başlayacağını merak ediyor. Yemekteyiz yarışması haftaiçi her gün var. Yarışmacılar birbirinden değişik ve güzel yemekleri büyük para ödülünü almak için sergileyecekler. Yemekteyiz haftaiçi her gün 15:45’te TV8’den izlenebilir.

YEMEKTEYİZ'İN KONUSU NE?

Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye'de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.

Yorumlar