Terim isyan etti: "Sakata geldik"

Maç sonunda hakemi de eleştiren Terim, "80'den sonraki kartlar göstermelikti" ifadelerini kullandı.

Terim isyan etti: "Sakata geldik"

Maç sonunda hakemi de eleştiren Terim, "80'den sonraki kartlar göstermelikti" ifadelerini kullandı. Sadece oynamak istediklerini dile getiren tecrübeli çalıştırıcı, "Cuma'dan kazanamamak hoş bir şey değil" dedi.

TERİM MİLLİ ARADAN YAKINDI

Alınan 1 puanın kötü olmadığını ifade eden Terim, sakatlıklar, hakem hataları ve milli araya değindi.

Penaltı pozisyonuna kadar sıkıntı yaşamadıklarını söyleyen teknik adam, "Milli takımdan dönen arkadaşlarımız maalesef uzun yolculuklar, bazılarının 10-12 saat, 24 saat yolda olan var, oynadıkları maçlar sıkıntı yaratıyor bazen. Ki yarattı bize. Bir devrede 3 sakatlık ben uzun yıllardır görmedim. Sonuç olarak sahamızda puan kaybettik. Penaltıya kadar da sıkıntımız olmadı aslında." şeklinde konuştu.

TARAFTARLARIN BASKISINI İSTEMİYOR

Takımının sabırlı oynaması gerektiğini dile getiren Terim, "Burada seyircimizden de bir ricam olacak. Çabuk oyuna teşvik etmek onları çok geriyor. Bazen top almak istemiyor. Bazı genç oyuncularımız da bunun içinde... Bu oyunun bir başlama, geçiş ve sonuçlandırma yeri var. Bunun için bir anlayışınız olması lazım. Bu anlayış içinde oynamaya çalıştıığmızda taraftarımızın o itici gücü bazen çok top kaybımıza neden oluyor. Sabırlı oynamak da önemli bir unsur."

"Ben maça geldik sanmıştım ama sakata gelmişiz. Ben oynamadan yanayım, herkesin de oynamasından yanayım. Kaybederiz, kaybettiğimiz zaman da rakibimizi tebrik ederiz. Ben 80'de gösterilen kartların göstermelik olduğunu düşünüyorum. Bir şey demiyorum hakeme, sadece oynayalım diyorum."

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler