Süleymancılar 24 Haziran kararını açıkladı

24 Haziran seçimlerine saatler kala Nevşehir'de, Süleyman Hilmi Tunahan Hazretlerinin talebeleri 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıkladı.

Süleymancılar 24 Haziran kararını açıkladı

24 Haziran seçimlerine artık saatler kaldı. Cumhuriyet tarihinin en kritik seçimlerinden birinin yapılacağı cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde, Türkiye'nin bundan sonraki yol haritası oylanacak. Bu önemli seçimde Süleyman Hilmi Tunahan Hazretlerinin talebeleri de seçim kararını açıkladı.

'ERDOĞAN'I DESTEKLEYECEĞİZ'

Hayatını İslam'a ve Müslümanlara adayan ve bu doğrultuda ömrü boyunca büyük çileler çeken Süleyman Hilmi Tunahan Hazretlerinin talebeleri 24 Haziran seçimleri için kararını verdi. Av. Turan Kıratlı 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıkladı.

O BİLDİRİ

''Kamuoyuna Duyurulur Yeni Türkiye'nin kaderinin çizileceği 24 Haziran 2018 seçiminde; zamanında büyük çile ve zorluklarla Kur'an hizmeti veren SÜLEYMAN HİLMİ TUNAHAN HAZRETLERİNDEN feyz almış vakıf mensupları olarak son 16 yılda din ve vicdan hürriyetinin gelişmesi noktasında verdiği büyük hizmetlerinden keza ülkemize yönelik iç ve dış terör saldırılarına, silahlı ve ekonomik darbelere karşı verdiği yiğitçe mücadeleden dolayı Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ı desteklediğimizi kamuoyuna saygıyla arz ederiz. 22.6.2018 60 adet Şube ve Derneğimiz adına Bilim ve İnsan Vakfı Genel Başkanı Av. TURAN KIRATLI''

Yorumlar