Sami Yusuf'u kim öldürdü? Ölüm nedeni belli oldu mu?

İnsanları yasa boğan acı haberler gelmeye devam ediyor. 2 yaşındaki minik Sami Yusuf'u kim öldürdü sorusu vatandaşlar tarafından merak ediyor. Sami Yusuf'un ölüm nedeni ile ilgili detaylar Ajanshaber.com'da.

Sami Yusuf'u kim öldürdü? Ölüm nedeni belli oldu mu?

Tüm Türkiye'yi derinden etkileyen çocuk cinayetleriyle ilgili üzücü bir haber daha geldi. 8 yaşında kaçırılıp öldürülen Eylül ve 4 yaşındaki Leyla'nın ölümünün ardından 2 yaşındaki Sami Yusuf'tan da gelen acı haber insanları yasa boğdu. Kaybolduktan 24 saat sonra Sami Yusuf'un minik bedeni bulundu. İnsanlar bu acı olayın ardından Sami Yusuf'u kim öldürdü sorusunun yanıtını merak etmeye başladı. Sami Yusuf'un cansız bedenine Yuvadamı Köyü'nden 4 kilometre mesafede ulaşıldı. Minik Sami Yusuf'un ölüm nedeni ile ilgili soruşturma başlatıldı.

SAMİ YUSUF'U KİM ÖLDÜRDÜ?

Kaybolduktan 24 saat sonra cansız bedenine ulaşılan Sami Yusuf'un ölümü tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Minik Leyla ve Eylül'ün ölümünün ardından insanları yasa boğan bir haber daha geldi. Evinin önünde oyun oynarken kaybolan ve 24 saat sonra cansız bedenine ulaşılan Sami Yusuf'u kim öldürdü? İşte detaylar...

MİNİK BEDENİNE DERE YATAĞINDA ULAŞILDI

2 yaşındaki Sami Yusuf Marangoz, dün 9:00 saatlerinde Bitlis'in Ahlat ilçesinin Yuvadamı köyünde evlerinin önünde oyun oynarken kayboldu. Arama kurtarma ekiplerinin titizlikle yürüttükleri çalışmaların sonrasında kaybolduktan yaklaşık 24 saat sonra Sami Yusuf Marangoz'un küçücük cesedine ulaşıldı. Sami Yusuf'un cansız bedenine, ikamet ettikleri Yuvadamı köyünden 4 kilometre mesafede ağaçlık alandaki dere yatağında ulaşıldı. Öte yandan yürekleri parçalayan vakanın akabinde soruşturma başlatılarak Yusuf'un minicik cansız bedeni otopsi yapılmak için Ahlat Devlet Hastenesi'ne kaldırıldığının bilgisine ulaşıldı.

SAMİ YUSUF'UN ÖLÜM NEDENİ BELLİ OLDU MU?

Bitlis'in Ahlat ilçesinin Yuvadamı köyünde yaşayan 2 yaşındaki Sami Yusuf Marangoz, 7 Temmuz 2018 tarihinde saat 9:00 sularında evlerinin önünde oyun oynarken bir anda kayboldu. Tarladan dönen annesi, Sami Yusuf Marangoz'u hiçbir yerde bulamayınca yakınlarına haber verdi. Akabinde; aile bireylerinin, akrabalarının ve köylülerin Sami Yusuf'u arama çalışmaları sonuç vermeyip kendisine ulaşılamaması üzerine yetkililere haber verildi. Bunun ardından Jandarma İlçe Komutanlığı, AFAD (Van Afet ve Acil Durum Müdürlüğü) arama-kurtarma ekipleri, kadavra köpekleriyle de harekete geçerek minik Yusuf'u bulmaya koyuldu. Olayın üzerinden yaklaşık 24 saat geçmesinin ardından köylülerin de destekleriyle birlikte Sami Yusuf Marangoz'un cansız bedeni Bitlis'in Ahlat ilçesinin Yuvadamı köyünden 4 kilometre uzaklıkta ağaçlık alandaki dere yatağında bulundu.

Yorumlar