Rumi dizisi hangi kanalda, ne zaman başlayacak? Konusu ve oyuncuları

Rumi dizisi hangi kanalda, ne zaman başlayacak soruları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Rumi dizisi konusu ve oyuncuları ile ilgili detaylar haberimizde.

Bir dönemler Kurtlar Vadisi dizisiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Necati Şaşmaz yeni projelerle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kurtlar Vadisi meraklıları şimdiden bu projelerin neler olduğunu merak ediyor. Merak edilen projenin adının Rumi olduğu açıklandı. Rumi dizisi hangi kanalda, ne zaman başlayacak sorusu izleyiciler tarafından araştırılıyor. Rumi konusu ve oyuncuları ile ilgili detayları sizin için araştırdık. 

RUMİ DİZİSİ HANGİ KANALDA, NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Pana Film tarafından hazırlanan Rumi dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri izleyiciler tarafından merak ediliyor. Mevlana ile Şems Hazretlerinin anlatılacağı dizinin adı Rumi olarak belirlendi. Mevlana Celaleddin Rumi ile hikayesini ekranlara gelecek olan harika dizi için Şems karakterini Necati Şaşmaz canlandıracak. Dizinin FOX TV ekranlarında yayınlanacağı iddia edildi.

RUMİ DİZİSİ KONUSU VE OYUNCULARI BELLİ OLDU MU?

Galada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, hayranlarına yeni bir dizi müjdesi verirken, bu projenin Kurtlar Vadisi olmayacağını söyledi. Yeni bir dizi projesinin olduğunu söyleyen Necati Şaşmaz, "Bir dizi projemiz var. İnşallah bir de, yakın zamanda sinema filmi projemiz olacak, hepsi sırayla tabi ki. Kurtlar Vadisi değil. Nöbet isimli dizi olacak inşallah. Antalya civarında çekilecek dizimiz. Ben de artık çok animasyon yapmak istiyorum. Çünkü çocukların eğitimine, öğretimine önem verdiğimiz günlerdeyiz. İzleyici filmler yaptığımız gerektiğini düşünüyorum. Benim zamanımda Adile Naşitlerin anlattığı masallar vardı. Keloğlanımız vardı ama çizgi filmi değildi. Diğer çizgi filmleri hatırlatmak bile istemiyorum çünkü kültür emperyalizmi vardı. İnşallah ona karşın böylesi güzel ürünlerimiz var" şeklinde ifadelere yer verdi.

Yorumlar