Nesrin Cavadzade La Casa De Papel'de rol alacak mı?

İspanyol dizisi La Casa De Papel'in yeni sezonunda rol alacağı yönünde öne sürülen Nesrin Cavadzade'in menajeri iddiaları doğrulayarak bir açıklama yaptı.

Nesrin Cavadzade La Casa De Papel'de rol alacak mı?

Son olarak Bizim Hikaye'de oynayan Nesrin Cavadzade'nin La Casa De Papel'de rol alacağı iddia ediliyordu.3. sezonunun çekileceğinin açıklanmasının ardından diziye ‘İstanbul’ karakterinin dahil olacağı söylentileri de Türk seyircileri heyecanlandırmıştı.

'İstanbul' karakteri ile La Casa De Papel'e dahil olacağı iddia edilen Nesrin Cavadzade'nin menajeri açıklamalarda bulundu.

MENAJERİ AÇIKLADI

Menajer Selin Kök, görüşmelerin olduğuna dair çıkan haberleri doğruladı. Kök şöyle konuştu: "Çıkan bazı haberler doğru. Görüşmeler sürüyor. İlk görüşmeden olumlu sonuç çıktı.Bir görüşme daha yapılacak. Nesrin Hanım 4-5 dil bilen bir oyuncu, bu onu daha da farklı kılıyor."Canlandırılacak karakterle ilgili şimdilik bir bilgi vermem doğru olmaz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene İspanyol yapımı El Desentierro adlı sinema filminde kamera karşısına geçti ve performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Tercih edilmesinde önemli faktörlerden biri de bu olsa gerek..."

Yorumlar