MHP Lideri Bahçeli Tara ailesine taziyede bulundu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçtiğimiz gün hayatını kaybeden ENKA Holding Fahri Başkanı Şarık Tara'nın ailesine taziye mesajı gönderdi.

MHP Lideri Bahçeli Tara ailesine taziyede bulundu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hayatını kaybeden ENKA İnşaat ve Sanayi AŞ Kurucusu ve Onursal Başkanı Şarık Tara'nın ailesine bir taziye mesajı gönderdi.

Bahçeli, mesajında, Türkiye'nin büyüme, kalkınma ve gelişme mücadelesinde hürmetle yad edilecek emek ve eserleri bulunan Tara'nın vefatından üzüntü duyduğunu belirtti.

"DEĞERLİ KATKILAR SAĞLAMIŞTI"

Devlet Bahçeli, "Merhum Tara, hem istihdama hem de katma değer üretimine değerli katkılar sağlamış ve ülkemize önemli hizmetleri geçmiştir. ENKA Holding'in kurucusu merhum iş adamımız Şarık Tara'ya Allah'tan rahmet diler, ailenize, mesai arkadaşlarına, iş alemine, milletimize başsağlığı niyaz ederim." ifadesini kullandı.

Şarık Tara kimdir? Nereli? Ne iş yapar?Kim Kimdir28 Haziran 2018 20:10Şarık Tara kimdir? Nereli? Ne iş yapar?Hayatını kaybetmesinin ardından Şarık Tara kimdir sorusunu soran çok sayıda insan var. Ajanshaber sizler için Şarık Tara ne iş yapar ve aslen nerelidir sorularını cevapladı.

Yorumlar