Meleklerin Aşkı hangi kanalda? Oyuncu kadrosu ve karakterleri

Yaz dizisi Meleklerin Aşkı hangi kanalda yayınlanacak sorusu izleyiciler tarafından sıkça soruluyor. Meleklerin Aşkı oyuncu kadrosu ve karakterleri ile ilgili tüm detaylar Ajanshaber.com'da.

Meleklerin Aşkı hangi kanalda? Oyuncu kadrosu ve karakterleri

İzleyiciler şimdiden ekranlara gelecek olan Meleklerin Aşkı dizisini merak etmeye başladı. Meleklerin Aşkı hangi kanalda yayınlanacak sorusu merak edilen soruların başında yer aldı. Meleklerin Aşkı dizisi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Meleklerin Aşkı oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Dizide Gülper Özdemir, Berkay Hardal ve usta oyuncu Oya Başar yer alıyor. Peki Meleklerin Aşkı ne zaman başlayacak? Yazın ekranları kasıp kavuracak Meleklerin Aşkı dizisiyle ilgili aklınıza takılan tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

MELEKLERİN AŞKI OYUNCU KADROSU

Meleklerin Aşkı dizisi Show TV ekranlarında izleyicileri ekran başına kitlemeye hazırlanıyor. Meleklerin Aşkı oyuncu kadrosu içinde dikkat çeken birçok isim var. Dizinin oyuncu kadrosunda Gülper Özdemir, Berkay Hardal ve usta oyuncu Oya Başar gibi dikkat çeken isimler yer alıyor.

MELEKLERİN AŞKI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Başrollerinde Oya Başar, Gülper Özdemir ve Berkay Hardal’ın yer aldığı Meleklerin Aşkı dizisi Show Tv’de ekrana gelecek bir yazlık dizi olarak ekranlara gelecek. Dizinin henüz ne zaman ekrana geleceği belli olmadı.

MELEKLERİN AŞKI KARAKTERLERİ

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, genel koordinatörlüğünü Akın Topuz’un yaptığı, yönetmen ve senarist koltuğuna başarılı projelerin mimarı Ersoy Güler’in oturduğu “Meleklerin Aşkı”nın oyuncu kadrosu belli oldu. Zekeriyaköy’de çekimleri başlayan Meleklerin Aşkı dizisinin oyuncu kadrosunda Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen ve daha birçok başarılı isim yer alıyor.

MELEKLERİN AŞKI KONUSU

Yağmur (Berkay Hardal) daha bebekken annesi tarafından huzurevine bırakılan, zeki, merhametli, sevgi dolu bir genç adam… Melek (Gülper Özdemir) ise inatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış bir genç kız. Bu iki kalbi birleştirecek olan kişi ise Melek’in annesi Rukiye’den (Oya Başar) başkası değil. Büyük kızı ve damadına kızıp huzurevine yerleşen ve Yağmur’u da öz oğlu gibi seven Rukiye, Melek ve Yağmur’u evlendirebilmek için türlü planlar yapar. Ama kaderin cilvesi Rukiye’nin işini kolaylaştırır. Çünkü Yağmur; huzurevine adeta bir melek gibi yetişen Melek’e daha ilk görüşte aşık olmuştur. Rukiye’nin huzurevinden ayrılmasıyla Çekilmez ailesinin de başkahramanı olan Yağmur, Melek’in eniştesi Necmettin’in (Toygan Avanoğlu) Melek’i zengin iş ortağı ile evlendirme hayallerine karşı savaşı kazanabilecek miydi? Yağmur ve Melek çevresinde dönen onca entrikaya rağmen bir araya gelecek mi, gelemeyecek mi, gelseler de mutlu olacaklar mı? Bu kaderin örülen ağlarında gizlidir.

MELEKLERİN AŞKI TANITIM FRAGMANI

Yorumlar

Miray Kılıç Hangi kanalda oynuyoruz
Çok Okunanlar Haberler