Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı Shakira İstanbul'a geldi!

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu Shakira, yarın akşam İstanbul'da hayranlarıyla buluşacak.

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı Shakira İstanbul'a geldi!

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu Shakira, yarın akşam İstanbul'da hayranlarıyla buluşacak.

BKM organizasyonuyla ailesiyle birlikte bugün Türkiye'ye gelmesi beklenen sanatçı, 12 yıl sonra bir kez daha İstanbul'da konser verecek.

Sanatçı, kariyeri boyunca "Waka Waka", "Whenever Wherever", "Loca" gibi dünyaca ünlü şarkıları yorumlarken, 12 Grammy ödülü kazandı.

İSTANBUL'A GELDİ

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu Shakira yarın vereceği konser için İstanbul'a geldi. Türk gazeteciler şarkıcıya baklava ikram etti.

KONSER 11 TEMMUZ'DA

12 Grammy ödüllü şarkıcı Shakira, turne programına İstanbul'u aldı. Shakira, 11 Temmuz'da İstanbul'da konser verecek. 'El Dorado' başlıklı dünya turnesi kapsamında Türk hayranlarıyla buluşacak olan Shakira, konserle ilgili şunları söyledi:

'SABIRSIZLANIYORUM'

"İstanbul'da yeniden sahnede olmak ve en sevdiğiniz şarkıları hep birlikte söylemek için sabırsızlanıyorum. Çok eğlenceli olacak! El Dorado'ya giden yol şimdi başlıyor." Kolombiyalı yıldız, 'El Dorado' albümüyle 37 ülkede iTunes'ta bir numaraya ulaştı. 13 parçalık albümde bulunan 'Me Enamore' ve 'Chantaje' (ft. Maluma) şarkıları, aynı anda Billboard'un Hot Latin Songs listesinde ilk beşe girdi.

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler