''Leyla elimizde, başınız sağolsun''

Ağrı’da bayramın birinci günü kaybolan 3,5 yaşındaki Leyla Aydemir'in bulunması için çalışmalar devam ederken Leyla’nın amcası Yusuf Aydemir’e gizli numaradan gelen bir telefon güvenlik güçlerini harekete geçirdi.

''Leyla elimizde, başınız sağolsun''

Ağrı’da bayramın birinci günü kaybolan 3,5 yaşındaki Leyla Aydemir'in bulunması için çalışmalar devam ederken Leyla’nın amcasına gelen bir telefon güvenlik güçlerini harekete geçirdi. Gizli numaradan arayan kadın, “Leyla elimizde. Başınız sağ olsun” dedi. Ağrı'nın Bezirhane köyünde bayramın birinci günü kaybolan 3,5 yaşındaki Leyla Aydemir, Jandarma Genel Komutanlığından gönderilen kadavra ve ceset arama köpeğinin de katılımıyla yedinci günde sazlık ve bataklık arazide arandı. Aydemir'in köyde gidebileceği alanlar, uzman ekipler eşliğinde yeniden tarandı.

EKİPLER ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR

Arama çalışmalarından bir sonuç alınamazken ekiplerin, köy dışındaki alanlarda da küçük Leyla'yı arama çalışmalarına devam ettiği belirtildi.

Leyla’nın kaybolmasının ardından köyde çocuklar tedirgin oldu. Leyla’nın bir araçla kaçırıldığına dair iddialarda bulunan çocuklar, ailelerinin yanından uzağa ayrılamaz oldu.

Çocuklar, “O gün yanımıza gelen beyaz minibüsteki kişiler, 'Gelin size şeker verelim' dediler. Biz korkup kaçınca, onlar da köyden hızla uzaklaştı" dediler.

Yorumlar

Adnan kitlik Eger varsa bu cocuklari kacirip öldüren tespit edilmisse kökünden ASIN bu hainleri asin asin bu gözü dönmüs suclulari ancak böyle durdurursun IDAM IDAM yok öyle insan haklari palavra isleri ölenin Insan hakki nerde kaldi ozaman asacan tek tek bak bakalim ondan sonra bu suclari isleyen olacakmi
murat uçar ALLAH'ım ne olur bu yavruya bir şey olmasın.sen onu zalimlerden koru.ana babasını ve sevenlerini evlat ateşiyle yakma.bu olaya sebebiyet verenleride kahreyle...