Kafalar Karışık filmi ne zaman vizyona girecek? Oyuncuları ve konusu

Kafalar Karışık filmi ne zaman vizyona girecek sorusu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Kafalar Karışık filmi oyuncuları ve konusu ile ilgili detaylar haberimizde.

Sosyal medya fenomenlerinin hazırladığı Kafalar Karışık filminin yeni fragmanı izleyici karşısına çıktı. Filmi merak edenler internette Kafalar Karışık filmi ne zaman vizyona girecek sorusuna yanıt arıyor. Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin'in hazırladığı film şimdiden dikkat çekmeye başladı. Kafalar Karışık filmi oyuncuları ve konusu ile ilgili merak edilen tüm detayları sizin için derledik.

KAFALAR KARIŞIK FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Kafalar Karışık filmi yayınlanan yeni fragmanıyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran yapımlardan oldu. İnsanlar şimdi Kafalar Karışık filmi ne zaman vizyona girecek sorusuna yanıt arıyor. Kafalar Karışık filmi 7 Aralık'ta vizyona girecek.

KAFALAR KARIŞIK OYUNCULARI KİMLER?

Sosyal medya fenomenleri Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt'un ilk filmi 'Kafalar Karışık'ın yeni fragmanı yayınlandı.

Yapımını ILS Vision’un, yönetmenliğini Yücel Yolcu’nun üstlendiği, sosyal medya fenomenleri Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt’un yanı sıra Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can ve Güven Kıraç gibi isimlerin de yer aldığı ‘Kafalar Karışık’ sinema filminin fragmanı yayınlandı.

KAFALAR KARIŞIK KONUSU

Atakan, zengin sevgilisi Buse’nin, üvey babası kızı vermeyince çareyi Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasını bulup kızı ondan istemekte bulur. Kadim dostları Fatih ve Bilal de elbette bu serüvende ona eşlik edeceklerdir. Kafalar’ın arayışları onları Antalya’da ıssız bir koya yönlendirecek ve sonunda Atakan’ın müstakbel kayınpederini bulacaklardır; esas macera ise o zaman başlayacaktır. İşle iyice karışsa da sonunda Atakan muradına erip sevdiceğine kavuşacak. Fatih ve Bilal’e de kerevetine çıkmak düşecektir.

Yorumlar