İsmail Kartal isyan etti: Ben daha ne yapayım?

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal'ın, yakın çevresine "Hiçbir teknik direktörün yapamadığını yaptım. Ancak büyük eleştiriler aldım. Yönetim bile arkamda durmuyor." diye dert yandığı iddia edildi.

Fenerbahçe'de İsmail Kartal, yakın çevresine dert yandı. Tecrübeli hoca, sezon bitime 3 hafta kala 90 puan topladı. Sarı-lacivertli taraftarlar, 10 yıldır şampiyonluk sevinci yaşayamadığı için eleştiri oklarını İsmail Kartal'a çevirdi.

Tecrübeli hocanın da bu durumdan oldukça rahatsız olduğu öğrenildi.

"Hiçbir teknik direktörün yapamadığını yaptım"

İsmail Kartal'ın, yakın çevresine "Puan rekoru kırdım. Gol rekoru kırdım. 19 maçlık galibiyet serisi yakaladım. Hiçbir teknik direktörün yapamadığını yaptım ama hep eleştirildim. Bu süreçte yönetimden bile gerekli desteği almadım." dediği öğrenildi.

Önemli istatistikler yakaladı

Evinde sadece 1 kez yenilen, dış sahada mağlubiyet yaşamayan Fenerbahçe, üst üste elde ettiği 10 maçlık galibiyet serisinin ardından Sivasspor ve Konyaspor maçlarında 2'şer puan kaybetti.

Fenerbahçe dış sahada oynadığı 18 maçta 15 galibiyet, 3 beraberlik alarak 48 puan topladı ve 2020-2021 sezonunda elde ettiği 'Dış sahada en fazla puan toplama rekorunu' da geride bıraktı. Sivasspor ve Konyaspor beraberlikleri bu sezon adına kırılma maçları oldu.

Yorumlar