Instagram'a neden giremiyorum? Instagram çöktü mü?

Instagram çöktü mü sorusu şuan en çok aratılan kelimeler arasında yer alıyor. Instagram'a neden giremiyorum diye merak edenler detayları haberimizde bulabilecekler.

Instagram'a neden giremiyorum? Instagram çöktü mü?

İnstagram kullanıcıları an itibariyle İnstagrama giriş yapamıyor. Bu durum İnstagram'a neden giremiyorum sorularıyla birlikte İnstagram çöktü mü sorularını akıllara getiriyor. Ajanshaber olarak bu soruları cevaplayan haberimizi sizlere sunuyoruz.

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Instagram'a yakın bir süre zarfından erişim sıkıntısı yaşanıyor. Instagram'a neden girilmiyor sorusu şu an sosyal medyada en çok dillendirilen soru oldu. Peki Instagram neden çöktü? Instagram ne zaman açılacak? 

Dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler uygulama Instagram'a bir süredir bazı kullanıcılar erişim sağlayamıyor. Teknik olarak veri alışverişinin sağlanamamasının sebebinin olası bir siber saldırı olup olmadığı tartışılıyor.

Instagram çöktü mü? Instagram ne zaman açılacak?Teknoloji13 Temmuz 2018 21:51Instagram çöktü mü? Instagram ne zaman açılacak?Kullanıcılar yaklaşık yarım saattir Instagra'ma giriş yapamıyor. Bu durum Instagram çöktü mü sorularını akla getirdi. Peki İnstagram ne zaman açılacak?

INSTAGRAM'A NEDEN GİREMİYORUM?

Kullanıcılar hesaplarına giriş yapmaya çalıştıklarında Instagram'ın kullanıcıyı hesabından kendi kendine attığı dikkat çeken hatayla ilgili henüz bir açıklama gelmiş değil.

Instagram’da an itibariyle erişim sorunu yaşanıyor. Instagram için dünya genelinde erişim sorunu yaşanmakla birlikte girebilmeyi başarabilen kişiler için bir yavaşlama söz konusu.

Eğer bir Instagram kullanıcısı iseniz ve hesabınıza giriş yapmıyor, akışı yenileyemiyor, mesaj gönderemiyor iseniz tek değilsiniz. Şuan dünya genelinde binlerce Instagram kullanıcıları giriş yapmada, akış yenilemede, mesaj gönderme gibi çeşitli fonksiyonlarda çökmeler, yavaşlamalar yaşamakta. Yetkililerden net bir bilgi gelmese de gelen bilgilerde bu sorunu yaşayan binlerce kullanıcı olduğu bilgisi verildi.

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler