Hükümetten Eylül cinayetiyle ilgili flaş açıklama

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "8 yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın öldürülmesiyle ilgili açıklama yaptı. Bakan Gül, 'Olayın cinsel istismar boyutuyla ilgili iddiaların doğru olup olmadığı, adli tıp soruşturmasının ardından netlik kazanacaktır."

Hükümetten Eylül cinayetiyle ilgili flaş açıklama

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın öldürülmesiyle ilgili açıklama yaptı. Bakan Gül, 'Olayın cinsel istismar boyutuyla ilgili iddiaların doğru olup olmadığı, adli tıp soruşturmasının ardından netlik kazanacaktır. Şu anda bununla ilgili fiilin olup olmadığıyla ilgili tam bir şey söylemek erken olur.' dedi.

Eylül Yağlıkara ile ilgili dün de Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ önemli açıklamalarda bulunmuştu. Bozdağ, bu olayın ardından cinsel istismar olaylarına karşı düzenleme yapılan kastrasyon çalışmasının yeni dönemde süratle hayata geçirileceğini belirtmişti.

HÜKÜMETTEN EYLÜL'ÜN KATLEDİLMESİ SONRASI ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMA!

Öte yandan Eylül cinayetinin şüphelisi olarak gözaltında bulunan ancak ilk sorgusunda konuşmayan Uğur Koçyiğit, Eylül'ün cansız bedenine ulaşılmasının ardından yeniden sorguya alınacak.Eylül'ün katledilmesi ile ilgili Adli Tıp'ın incelemei sürüyor.

Yorumlar

ahmet can 28 bunu yapan yada yapanlar ne insan olabilir nede müslüman bu gibi kişileri suçu ispatlandığı takdirde direk idam edilmesi zorunlu ve kanunla karar verilip asılması gerekir