Halk TV Mahalli'yi kovdu ortalık karıştı: Twitter savaşları 2018!

Halk TV Hüsnü Mahalli'nin işine son verince, Mahalli twitter arayıcılığıyla; "Ben iki yüzlü, sahtekar, dolandırıcı değilim." mesajını paylaştı.

Halk TV Mahalli'yi kovdu ortalık karıştı: Twitter savaşları 2018!

Cumhuriyet Halk Partisi'ne yakınlığıyla bilinen Halk TV'de kavga çıktı.

MAHALLİ'NİN GÖREVİNE SON VERİLDİ
Halk TV'de program yapan Hüsnü Mahalli'nin programına son verilince; Mahalli bu durumu Twitter sayfasından; "Halk Tv neden attı diye soran herkese yanıtımdır: İki yüzlü, yalancı, dolandırıcı, hırsız, sahtekar, yalaka, yandaş, palavracı, çıkarcı, oportünist, yağcı ve düzenbaz değilim. Ne pahasına olursa olsun gerçekleri anlatan, yazan, demokrasi ve özgürlük mücadelesi veren bir gazeteciyim." diye açıkladı.

Halk TV, Hüsnü Mahalli'yi kovdu

HALK TV CEVAP VERDİ "TROLLERDEN FARKSIZSIN"
Bu paylaşıma Halk TV'nin kurumsal sayfasından cevap gecikmedi ve "Halk Tv’den atılmadın @husnumahalli, dışarıdan yaptırdığımız programına son verdik. Çünkü trollerden farksız bu çirkin üslubunu onaylamıyoruz. Ayıptır, hakaret ettiğin bu Halk Tv ve çalışanları, tutuklandığın gün tarihinde ilk kez senin için ekran kararttı."

Halk TV, Hüsnü Mahalli'yi kovdu

Yorumlar

hakan okan Husnu mahalli gibi birisine bu yapildiysa artik turkiyede guvenilir bir medya kalmadi demektir.Durust yasayip durust olmek kadar guzel bir sey yok.Her sey para degil demekki.
ümit tupbas tebrikler hüsnü mahalli gazeteci dedigin senin gibi aciksözlü olmali ki ona inanilsin,güvenilsin