Gelinim Mutfakta Emel Babur kimdir? Kaç yaşında, nereli ve İnstagram hesabı ne?

Gelinim Mutfakta Emel Babur kimdir sorusu programın izleyicileri tarafından araştırılıyor. Emel Babur kaç yaşında, nereli ve İnstagram hesabı ne sorularının yanıtı haberimizde.

Gelinim Mutfakta Emel Babur kimdir? Kaç yaşında, nereli ve İnstagram hesabı ne?

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Gelinim Mutfakta'ya bu hafta birbirinden farklı isimler katıldı. İzleyicileri haftaiçi her gün 12.15'ten itibaren ekrana kilitleyen programda izleyiciler şimdiden yeni yarışmacıları merak ediyor. Merak edilen soruların başında ise Gelinim Mutfakta Emel Babur kimdir yer alıyor. Peki Gelinim Mutfakta Emel Babur kaç yaşında, nereli ve İnstagram hesabı ne? Programın yeni yarışmacıları ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.

GELİNİM MUTFAKTA EMEL BABUR KİMDİR?

Gelinim Mutfakta yeni haftaya hızlı bir giriş yaptı. Yarışmaya katılan yarışmacılar izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Gelinim Mutfakta Emel Babur kimdir? İşte cevabı...

Programın yeni yarışmacısı Emel Babur gelir gelmez dikkatleri üzerine çekti. Babur işten yeni ayrılıp yarışma katıldığını söylüyor. Henüz çocuğu olmayan yarışmacı 2,5 yıllık evli olduğunu söyledi. Kayınvalidesi gelininin yemeklerinin kendinden daha iyi olduğunu söylüyor. Emel Babur aslen Tokatlıdır.

GELİNİM MUTFAKTA YARIŞMA KONUSU

Fatih Ürek'in sunumu ile haftaiçi her gün 15:45'te izleyicisi karşısında oluyor. Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana oluyor. Her hafta bir gelin kaynana ikilisi birinci olarak ödüle ulaşırken bir gelin kaynana da Gelinim Mutfakta yarışmasına veda ediyor. Fatih Ürek'in sunumuyla gelinler yarışıyor, kaynanalar puan veriyor! Her gün günün birincisi belirleniyor. Günün birincisine herhangi bir ödül verilmezken haftanın birincisi çifte 5 adet altın bilezik ödülü veriliyor.

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler