Galatasaray'dan Ozan Kabak açıklaması

Galatasaray Kulübü, teknik heyetin gelecek dönem için kısa ve uzun vadeli kadro planlaması yaptığını ve Ozan Kabak'ın geleceğinin ise oyuncunun...

Galatasaray'dan Ozan Kabak açıklaması

"Ozan Kabak’ın ve menajerlerinin, oyuncumuzun kariyerine nasıl ve nerede devam edeceğinin kararı sonrası kulübümüz takdir hakkını kullanacaktır"

Galatasaray Spor Kulübü, teknik heyetlerinin ileriki dönem için kısa ve uzun vadeli kadro planlaması çalışmalarını özenle yürüttüğünü ve genç yıldız Ozan Kabak'ın geleceğinin ise oyuncunun kendisine ayrıyetten menajerinin vereceği karara bağlı olduğunu belirtti.

Sarı kırmızı kulüpte yer verilen açıklamada, takımdan ayrılacak futbolcuların belli olması durumunda bilgiler kamuoyu ile paylaşılacağı açıklandı, "Teknik heyetimizin gelecek dönem için kısa ve uzun vadeli kadro planlaması için çalışmaları uzun zamandır devam etmektedir. Bu bağlamda hangi oyuncuların kalıp hangi oyuncuların gideceği, gelişmelere bağlıdır. Teknik kadronun planlaması uyarınca somut gelişmeler oldukça kamuoyu ile paylaşılacaktır" ifadeleri kullanıldı.


"OZAN KABAK’IN VE MENAJERLERİNİN OYUNCUMUZUN KARİYERİNE NASIL VE NEREDE DEVAM EDECEĞİNİN KARARI SONRASI KULÜBÜMÜZ TAKDİR HAKKINI KULLANACAKTIR"
Ozan Kabak'ın geleceğine dair açıklama yapan sarı kırmızılı kulüp, açıklamada "Genç oyuncumuz Ozan Kabak’ın ise sözleşme koşulları ile ilgili kulübümüz tarafından 4-5 ay önce başlatılan girişim, önce sonuçsuz bırakılmış, ardından temsilcileri tarafından devre arasına kadar zaman talep edilmiştir. Ozan Kabak’ın ve menajerlerinin, oyuncumuzun kariyerine nasıl ve nerede devam edeceğinin kararı sonrası kulübümüz oyuncu ile ilgili takdir hakkını kullanacaktır. Şampiyonluk hedefinden ve Avrupa’da yürüyeceği yoldan taviz vermeksizin teknik heyetimiz ve yönetimimiz, ihtiyaç duyulan tüm mevkilerle ilgili çalışmalara başlamış olup resmi olarak kulübümüz yayın organları dışındaki haber ve yorumlara itibar edilmemesini rica ederiz" denildi.

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler