Galatasaray eski Beşiktaşlı Aboubakar'a kancayı taktı

Portekiz basını, Galatasaray'ın eski Beşiktaşlı Vincent Aboubakar'ı kiralamak için görüşmelere başladığını yazdı. Piyasa değeri şu an için 18 milyon euro olarak gösterilen 26 yaşındaki golcü oyuncuyla ilgili Portekiz basınından bomba bir iddia geldi.

Galatasaray eski Beşiktaşlı Aboubakar'a kancayı taktı

Vincent Aboubakar, 2016 yazında Porto'dan 2,5 milyon euro karşılığında Beşiktaş'a kiralanmıştı. Kara Kartal'ın üst üste ikinci şampiyonluğu ve UEFA Avrupa Ligi'ndeki başarılarında büyük pay sahibi olan golcü futbolcu, sezon sonunda yeniden Porto'ya dönmüştü.

PERFORMANSIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Kamerunlu santrfor, bu sezon Porto formasıyla gösterdiği performans ile adeta parmak ısırttı. Portekiz ekibiyle 43 maçta 26 gol ve 7 asistlik bir performans sergileyen Aboubakar değerini katladı ve Avrupa'nın önemli takımlarını peşinden koşturmaya başladı.

PİYASA DEĞERİ 18 MİLYON EURO

Piyasa değeri şu an için 18 milyon euro olarak gösterilen 26 yaşındaki golcü oyuncuyla ilgili bugün Portekiz basınından bomba bir iddia geldi. Ülkede yayım yapan A Bola gazetesi, Galatasaray'ın Abou'yu transfer edebilmek için girişimlere başladığını yazdı.

Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde başarılı bir sonuç almak isteyen Galatasaray'ın Kara Kartal'ın eski oyuncusuna göz dikmesi sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Sarı Kırmızılılar'ın tıpkı Beşiktaş gibi yıldız futbolcuyu kiralık olarak renklerine bağlamak istediği öğrenildi.

Yorumlar