DS 7 Crossback, ilk DS Store ile birlikte Türkiye'de

Fransız premium otomotiv markası DS Automobiles'in Etiler'deki ilk DS Store’unun açılışında yeni DS 7 Crossback modelinin Türkiye lansmanı da gerçekleştirildi.

DS 7 Crossback, ilk DS Store ile birlikte Türkiye'de

Fransız lüks otomotiv markası DS Automobiles'in Etiler'deki ilk DS Store’unun açılışında yeni DS 7 Crossback modelinin Türkiye lansmanı da gerçekleştirildi.

DAVETLİLERİN KATILIMIYLA LANSMAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul Etiler'deki ilk DS Store açılışı ve DS 7 Crossback modelinin lansmanı gazeteciler, markanın iş ortakları ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

DS Automobiles Üst Yöneticisi (CEO) Yves Bonnefont, burada yaptığı konuşmada, ilk DS Store’un İstanbul’da açılması ve DS 7 Crossback modelinin Türkiye'de lanse edilmesiyle markanın uluslararası gelişiminde önemli bir adım daha attığını ifade etti.

''DS'İN İLK 10 PAZARINDAN BİRİ OLMAYI HEDEFLİYORUZ''

Türkiye'nin DS için önemli ve öncelikli ülkeler arasında yer aldığını, İstanbul'un da markanın hedeflediği dünyadaki büyük şehirlerden biri olduğunu belirten Bonnefont, “İş ortağımız Monde’nin deneyimleri başarıda önemli bir role sahip. Türkiye'de DS gelişimini hızlandırmak için bir sıçrama tahtası görevi üstleniyor." diye konuştu.

DS Automobiles Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç ise PSA Grup şirketi olan Peugeot olarak otomotiv endüstrisinde Fransız lüks bilgi birikimi ve deneyimini somutlaştıran DS Automobiles markasını temsil etmekten gurur duyduklarını dile getirdi.

''TÜRKİYE ÇOK ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP''

Seçkin bir DS ağı kurmayı ve gelecekte ülkedeki önemli şehirleri kapsayacak şekilde DS Store sayısını artırmayı amaçladıklarını anlatan Anaç, "DS'in globaldeki yeni yapılanmasında Türkiye çok önemli bir yere sahip. Orta vadede DS'in ilk 10 pazarından biri olmayı hedefliyoruz." dedi.

DS 7 Crossback'in tasarım ve teknolojik özellikleriyle beklentilerin ötesinde bir sürüş deneyimi sağlayacağını ve kendi sınıfında birçok yeniliği kullanıcıyla buluşturacağını ifade eden Anaç, bu modelde orta vadeli satış hedeflerinin 5 binin üzerinde olduğunu belirtti.

Anaç, bir soru üzerine, "Türkiye güçlü bir ülke. Her ne kadar zaman zaman ekonomik türbülanslar olsa da bunları atlatabilmiş bir ülke. Otomotiv sektörü temkinli iyimserlik gerektirir. O iyimserliğimizi hala koruyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

''YATIRIMA DEVAM EDECEĞİZ''

Koluman Holding şirketlerinden Monde Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Ali Türkay Saltık da "DS markası heyecan uyandıran tasarım, ileri teknolojiler, şık detaylar ve Fransız zarafeti ile eş anlamlıdır. DS markasının Türkiye'de temsil etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. DS 7 Crossback’in Türk müşterileri heyecanlandıracağından eminim.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar