Ferhat Göçer'den kızının sert sözlerine yanıt geldi

Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer, babasıyla ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. Yağmur Göçer babasına, "Keşke şöhret olmasaydı da benim babam olarak kalsaydı" demişti. Bu açıklamaların ardından Ferhat Göçer, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Ferhat Göçer'den kızının sert sözlerine yanıt geldi

2. Sayfa programına dün şarkıcı Ferhat Göçer’in kızı Yağmur Göçer konuk olmuştu. Yazdığı sitem dolu mektupla gündeme gelen Yağmur Göçer, babasına, 'Keşke şöhret olmasaydı da benim babam olarak kalsaydı' sözleriyle seslenmişti. Ferhat Göçer'den kızının sözlerine cevap geldi.

FERHAT GÖÇER SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMA YAPTI

Göçer, sosyal medya hesabından şu duyuruyu yaptı:

"Dostlar merhaba... Kızımla ilgili (öncelikle onun sağlığı için) özelde kalması gereken konuların, kamuoyunu yanlış yönlendirmeyi amaçlayan bir zihniyetle, dürüstlükten uzak açıklamalarla gündeme gelmiş ve sizleri meşgul etmiş olmasından dolayı çok üzgünüm... Artık zorunluluk haline gelmesi sebebi ile bu Çarşamba saat 10.30’da bir defaya mahsus yapacağım basın toplantısında tarafıma karşı öne sürülen planlı, haksız ve art niyetli suçlamalarla ilgili detaylı açıklama yapıp soruları tüm gerçekleri ile cevaplayacağım."

Yağmur Göçer'in açıklamaları da çok konuşulmuştu. İşte o açıklamalar...

"BABAM KEDİYE, KÖPEĞE 'KIZIM' BANA 'TAKOZ' DERDİ"

"Ben babamı kimseye şikayet etmek amacıyla o yazıyı yazmadım. Sosyal medyadan yaptığım paylaşım 8.5 aydır babası tarafından bir kez dahil aranmayan kızın dışa vurumuydu.

Ben sadece içimi dökmek istedim, o yazıyı yazarken ben babamın ünlü olduğunu unuttum. Olayların bu kadar büyüyeceğini düşünmedim. Babam beni mektuptan önce 8,5 ay aramadı mektuptan sonra da…

Babası tarafından aranmamak hiçbir kızın tercihi olamaz. Olsa bile ‘o onun tercihidir' deyip aramaması ben bunu kabul edemiyorum. Çocuklar yanlış yapar aileler affeder, barışır. Farz edelim ki ben yanlış yaptım. Ama öyle bir şey de olmadı.

8,5 ay önce yaşadığım bir olay var. Yemek yedik birlikte, yemek bitiminde rencide edici sözlerle masadan kovuldum. O gün alışveriş yapmıştık, yemek yedik sonra da masadan kovuldum. Durup durup durken olmadı. Ben yurtta kalıyordum okul için. Annem de ‘iyi görünmüyorsun bende kal biraz.’ dedi. Ben de annemde kalmaya başladım. Babamı da arayıp bir açıklama yapmadım.

Kış alışverişi yapmak için babamla buluştuk. İşlerimizi hallettik sonra masaya oturduk yemek yedik, yurdu arayıp babam bilgi aldı. Benim orada kalmadığımı öğrendi, ama daha öncesinde biliyordu zaten. Bilmiyormuş gibi davrandı, beni masadan ‘kovdu’ demek istemiyorum zoruma gidiyor uzaklaştırdı diyelim…

Ben annemin dolduruşuna gelebilseydim eğer, bu kadar üzülmezdim. Annem küçükken benim düşümde bir baba yarattı. Kendi hediye alıyordu, ‘baban aldı’ diye hediye veriyordu. Doğum günümde hediyeler geliyordu ‘babandan geldi’ diye söylüyordu ama kendisi yolluyormuş ben yıllar sonra annemden öğrendim. Benim bilinçaltımda öyle bir baba oluştu ki toz konduramıyordum. Annem benim babamla her zaman iletişimim olsun istedi, her zaman bir bağım olsun istedi.

"BABA SEVGİSİ GÖRMEDİM"

Ben babamın sevgisini görmedim. ‘Annesi dolduruyor‘ diyenlere tek cevabım ‘keşke doldursaydı da bunlar olmasaydı.’

Yorumlar

songül POLAT Bence hiç bir açıklama yapma. git kızına sarıl ve onun böyle bir beyanat vermek zorunda bıraktığın için özür dile. bazen çocuklar aileleri tarafından dikkat çekmek ister.
Çok Okunanlar Haberler