EDHO Ünal Kaplan öldü mü? Tarık Ünlüoğlu EDHO'dan ayrıldı mı?

EDHO Ünal Kaplan öldü mü sorusu fenomen dizinin izleyicileri tarafından merak ediliyor. Peki Tarık Ünlüoğlu EDHO'dan ayrıldı mı? İşte detaylar...

EDHO Ünal Kaplan öldü mü? Tarık Ünlüoğlu EDHO'dan ayrıldı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Tarık Ünlüoğlu'nun diziden ayrılıp ayrılmadığı merak ediliyor. EDHO Ünal Kaplan öldü mü sorusu bu sebeple dizinin izleyicileri tarafından merak ediliyor. Zehirlenerek Hızırlara gelen Ünal Kaplan'a neler olacağı merak konusu oldu. Tarık Ünlüoğlu EDHO'dan ayrıldı mı sorusuyla ilgili detayları sizin için derledik. İşte detaylar...

ÜNAL KAPLAN ÖLDÜ MÜ?

Ünal Kaplan öldü mü sorusu EDHO 114. bölümün ardından merak edilmeye başlandı. Zehirlenen Ünal Kaplan'a neler olacağı önümüzdeki bölüm netleşecek.

TARIK ÜNLÜOĞLU EDHO'DAN AYRILDI MI?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz heyecan fırtınası dinmek bilmiyor. Ünal Kaplan'ı canlandıran Tarık Ünlüoğlu'nun diziden ayrılıp ayrılmadığı merak konusu oldu. Henüz bu soru yanıt bulmadı.

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Alparslan'ın içlerindeki haini bulmak üzere yaptığı planın sonuçları ağır olmuştur. Ateş tarafından sırtından vurulan Hızır Çakırbeyli, hastanede ölüm kalım savaşı verirken, İlyas acısını en yakınlardan çıkartır. Ağabeyinin başına gelenlerden Hızır Ali ve Alparslan'ı sorumlu tutan İlyas, artık ondan gizli bir iş çevrilmesine izin vermeyecektir. Hızır'ın yokluğunda ailenin reisi görevini üstlenir ve herkesten kendisine itaat etmesini ister. Sözüne uymayanların cezasını kesmesi de, aldığı bu büyük sorumluluğun üstesinden gelmesi de kolay olmayacaktır. Yaşananlardan sonra Çakırbeylilerin uzun süre toparlanamayacağını düşünen İzzet ve Muzi'yi öldürerek hainliğinin ortaya çıkmasını engelleyen Ateş biraz olsun rahatlamıştır. Ailenin başına geçen İlyas'ın intikam hırsıyla hata yapmasını beklerler; fakat o hırsın başlarına nasıl belalar açacağını tahmin bile edemezler.

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler