Darısı Başımıza hangi kanalda? Oyuncu kadrosu ve karakterleri

Darısı Başımıza hangi kanalda yayınlanacak birçok izleyici tarafından merak ediliyordu. Darısı Başımıza oyuncu kadrosu ve karakterleri ile ilgili merak edilen detayları Ajanshaber.com'da bulabilirsiniz.

Darısı Başımıza hangi kanalda? Oyuncu kadrosu ve karakterleri

Darısı Başımıza dizisi şimdiden birçok özelliğiyle izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. İzleyiciler Darısı Başımıza hangi kanalda yayınlanacak sorusunun cevabına yanıt aramya başladı. Merakla beklenen dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak. Darısı Başımıza şimdiden yazın fırtına estirmeye hazırlanan diziler arasında yer alıyor. Yaz ekranlarını ısıtmaya hazırlanan Darısı Başımıza oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut gibi isimler yer alıyor. Darısı Başımıza karakterleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

DARISI BAŞIMIZA HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Darısı Başımıza hangi kanalda yayınlanacak sorusu birçok izleyici tarafından merak ediliyor. Darısı Başımıza dizisi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Darısı Başımıza dizisi ile ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizde.

DARISI BAŞIMIZA OYUNCU KADROSU

İlk fragmanıyla beğeni toplayan Darısı Başımıza’dan ikinci fragman geldi. Merakla beklenen Darısı Başımıza'nın oyuncu kadrosunda pek çok ünlü isim var. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Deniz Dargı’nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Barış Yöş'ün oturduğu Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi “Darısı Başımıza”nın oyuncu kadrosu belli oldu. Çekimlerine İzmir’de başlanan dizinin başrollerini Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut paylaşırken, oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı gibi güçlü isimler yer alıyor. 

DARISI BAŞIMIZA NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Show TV'nin merakla beklenen yaz dizisi Darısı Başımıza ne zaman başlayacak merak ediliyor. Kanal tarafından şu ana kadar dizinin ne zaman başlayacağı hakkında bir açıklama yapılmadı.

DARISI BAŞIMIZA KONUSU

“Bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha!” mottosuyla yola çıkan Darısı Başımıza’da Ömrünü çocuklarına adamış, fedakâr bir anne olan Zerrin’in (Devrim Yakut) hayattan tek beklentisi çocuklarının mutlu yuvalar kurduklarını görebilmektir. Ama ne mümkün! Büyük kızı Rüya (Açelya Topaloğlu), eski bir oyuncuya platonik aşık, başını kaldırıp da çevresindeki taliplerine dönüp baktığı görülmemiş. Küçük oğlu Serkan (Burak Can) anasının kuzusu, kolay kolay evden gitmeyeceği belli. Ortanca kızı Öykü (Elif Doğan) ise yurtdışında, işinde gücünde, kariyerinde... Zerrin yakın zamanda çocuklarının mürüvvetini görmeyi beklemezken, Öykü’nün evleneceği haberini vermesiyle dünyalar onun olur. Dört gözle dünürleriyle tanışacağı günü bekleyen Zerrin’i kız isteme gününde kötü bir sürpriz bekliyor. Aksoy ve Arslansoy aileleri karşı karşıya geliyor ve eski defterler bir bir açılıyor. Sadece Zerrin değil, Öykü ve Rüya da bu karşılaşmadan nasibini alıyorlar. Ortalık birbirine girmişken bu curcunadan geriye bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha kalıyor.

DARISI BAŞIMIZA TANITIM FRAGMANI

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler