Çukur'da yaprak dökümü: Birçok oyuncu diziden ayrıldı!

İzleyiciler sezon finali bölümünü büyük bir şok içinde izledi. Celasun ve Akşın'ın düğününde Koçovalı ailesi saldırıya uğradı. Aileden birçok kişi vuruldu. Dizide bu oyuncuların ölüp ölmeyeceği henüz belli olmadı.

Çukur'da yaprak dökümü: Birçok oyuncu diziden ayrıldı!

Çukur'un dün akşam yayınlanan sezon finali bölümünde yaprak dökümü yaşandı. Dizinin sezon finali bölümünde birçok oyuncu diziden ayrıldı. Dizide Yamaç Koçovalı, Vartolu, Aliço ve Sena Koçovalı'nın 2. sezonda olacağı netleşti. Geri kalan isimlerin ise yeni sezonda olup olmayacağı tam bir muamma.

ÇUKUR'DA YAPRAK DÖKÜMÜ

Avukat Nazım ( Ahmet Tansu Taşanlar) zehirlediği kardeşi Emrah'ın (Alperen Duymaz) ihaneti ile vurularak öldürüldü. Böylece iki kardeş de Çukur'a veda etmiş oldu.

Medet karakterini canlandıran Mustafa Kırantepe, silahlı saldırıya uğrayan Vartolu (Erkan Kolçak Köstendil) ile Saadet'i (Boncuk Yılmaz) kurtarmak isterken hayatını kaybetti.

Koçavalı Ailesi, Celasun (Kubilay Aka) ile Akşın'ın (İlayda Alişan) düğününde silahlı saldırıya uğradı. Düğüne sonradan gelen Yamaç Koçovalı (Aras Bulut İynemli) ile Aliço (Rıza Kocaoğlu), Sultan Koçovalı (Perihan Savaş), Ayşe (İrem Altuğ), Nedret (Zeynep Kumral), Muhittin (Nebil Sayın), Metin (Cem Uslu), Kemal (Kemal Yıldıran), Meke Aytaç Uşun) ve Karaca'nın (Ece Yaşar) kanlar içindeki bedenleriyle karşılaştı. Aileden kurtulan olup olmadığı netlik kazanmasa da önünümüzdeki sezon dizide olmayacaklar gibi görünüyor.

Aynı anda eve yakın bir yerde silahlı saldırıya uğrayan İdris Koçovalı (Ercan Kesal ) Paşa (Çetin Sarıkartal) ve Emmi'nin (Kadir Çermik) ise kurtulup kurtulmayacakları sorusunun cevabı 2. sezona kaldı.

Selim Koçovalı (Öner Erkan ) bileklerini keserek intihar etti ve hayatını kaybetti.

ÇUKUR 2. SEZONDA OLMASI KESİNLEŞEN İSİMLER

33. bölümde Çukur'a veda etmediği kesinleşen 4 isim oldu. Yamaç Koçovalı (Aras Bulut İynemli), Vartolu (Erkan Kolçak Köstendil), Aliço (Rıza Kocaoğlu) ve Sena Koçovalı'nın (Dilan Çiçek Deniz) 2. sezonda olacağı kesinleşti.

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler