Çukur hayranlarına sürpriz: Vartolu ve Medet'ten inanılmaz düet!

Çukur dizisi hayranlarına dizinin fenomen karakterleri Vartolu ve Medet'ten inanılmaz bir düet geldi. Erkan Kolçak Köstendil ve Mustafa Kırantepe stüdyoya girerek 'Nemrudun Kızı' türküsünü seslendirdi.

Çukur hayranlarına sürpriz: Vartolu ve Medet'ten inanılmaz düet!

Show Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Çukur', geçtiğimiz ay sezon finali yapmıştı. Eylül'de yayınlanmaya devam edecek dizinin yeni bölümleri büyük bir heyecan ve merakla beklenirken yeni bir türkü sürprizi geldi.

VARTOLU VE MEDET TÜRKÜ SESLENDİRDİ

Kubilay Aka ve Nebil Sayın'ın ardından Erkan Kolçak Köstendil ve Mustafa Kırantepe de stüdyoya girdi.

'Çukur'un fenomen ikilisi Vartolu ile Medet'e hayat veren oyuncular, söz ve bestesi Arif Çelik'e ait olan sevilen türkü 'Nemrudun Kızı'nı birlikte seslendirdi.

İlk defa 'Çukur'un sezon finali gecesinde bu şarkıyı söyleyen ikili unutulmaz bir performansa imza atmıştı. Köstendil ve Kırantepe, yakın zamanda yeniden stüdyoya girerek şarkının klibi için kamera karşısına geçti. İkilinin klipteki sempatik ve sıcak halleri, 'Çukur' izleyicilerine keyifli anlar yaşatacak.

İŞTE O TÜRKÜ;

GELİRİ TOHUM OTİZMİ VAKFINA BAĞIŞLANACAK

‘Nemrudun Kızı’ türküsünden “Çukur otizmin farkında” sosyal sorumluluk kampanyası kapsamında elde edilecek gelir, Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak.

Fenomen dizi 'Çukur'un yeni bölümleri Eylül ayından itibaren Show TV'de ekranlara gelecek.

Yorumlar