Cristiano Ronaldo için şaşırtan iddia: Juventus'a imzayı attı!

Real Madrid'in süper yıldızı Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Juventus'un eski yöneticilerinden Luciano Moggi, Cristiano Ronaldo'nun zaten Juventus'a imza attığını iddia etti.

Son günlerde sık sık ortaya çıkan Juventus haberleriyle gözler Cristiano Ronaldo'ya çevrildi. Şampiyonlar Ligi zaferinin ardından yaptığı açıklamayla Real Madrid'den ayrılık sinyalleri veren Ronaldo'nun Serie A devine transfer olacağı konuşulurken sürpriz bir isimden çarpıcı bir iddia gündeme oturdu.

JUVENTUS'A İMZA ATTIĞI İDDİA EDİLİYOR

1994-2006 yılları arası Juventus'ta genel direktörlük görevi yapan ve birçok yıldız ismin transferini gerçekleştiren Luciano Moggi, Ronaldo'nun Juventus'a transfer olduğunu iddia etti.

Tele7Gold'a açıklamalarda bulunan 80 yaşındaki futbol adamı, "Cristiano Ronaldo, Münih'te Juventus için sağlık kontrolünden geçti ve imzayı attı" şeklinde konuştu. Öte yandan Marca Marca Gazetesi, Real Madrid Başkanı Florentino Perez ile Cristiano Ronaldo'nun menajeri Jorge Mendes'in transferle ilgili toplantıda bugün acil olarak bir araya geleceğini duyurmuştu.

Yorumlar