Caniler genç kadına topluca tecavüz edip öldürdüler

Tüyler ürperten olay Güney Afrika’nın Stellenbosch kasabasında meydana gelmişti. Korkunç detaylar ortaya çıktı.

Caniler genç kadına topluca tecavüz edip öldürdüler

Tüyler ürperten olay Güney Afrika’nın Stellenbosch kasabasında meydana gelmişti. Korkunç detaylar ortaya çıktı.

ÖLDÜRME TEHDİDİNDE BULUNDULAR
 
21 yaşındaki Hannah Cornelius, kendisi gibi öğrenci olan 22 yaşındaki Cheslin Marsh’ı evine götürdü. Evin önünde bir anda ortaya çıkan 4 erkek, Marsh’ı bıçak ve tornavidayla öldürme tehdidinde bulundu. Genç erkeği etkisiz hale getirerek bagaja kilitleyen 4 cani, daha sonra genç kadını aralarına alarak uyuşturucu kullanmaya gitti.
 
Burada ‘kristal meth’ kullanan çete, daha sonra Hannah Cornelius ve Cheslin Marsh’ı götürdükleri çalılıklarda hain planı uygulamaya koydu.

KAFASINI TUĞLALARLA EZDİLER
 
Genç erkeğin kafasını taşa koyarak tuğlalarla ezdikten sonra ölüme terk ettiler. Genç kadına toplu tecavüz etikten sonra, onun da kafasını büyük bir taşla ezdiler ve boynundan bıçakladılar.

KENDİNE GELDİKTEN SONRA POLİSİ ARADI
 
Cheslin Marsh kendine geldikten sonra polisi aradı ve olay böylece ortaya çıktı. Vernon Witbooi (33), Geraldo Parsons (27), Nashville Julius (29) ve Eben Van Nieberk (28) mahkemeye çıkınca, korkunç detaylar da ortaya çıktı.
 
Devam eden davada cezalar da sonra açıklanacak. Güney Afrika’da ortalama olarak günde 56 kişi öldürülürken, 110 kişiye de tecavüz ediliyor.

Yorumlar

Halil Demirel Bir an Türkiyede yaşandı sandım olayı korktum ama olay nerede olursa olsun tatsız , şerefsizler güzelim kızı harcamışlar . İnsanlar kendi dertlerinede dert demesin bi zahmet bu kadar basit birinin hayatına gasp edebiliyorlar .
Çok Okunanlar Haberler