Boğaziçi Rapsodisi hangi kanalda? Oyuncu kadrosu ve karakterleri

Boğaziçi Rapsodisi hangi kanalda başlayacak sorusu izleyicilerin ilgisini çekiyor. Boğaziçi Rapsodisi oyuncu kadrosu ve karakterleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar Ajanshaber.com'da.

Boğaziçi Rapsodisi hangi kanalda? Oyuncu kadrosu ve karakterleri

Boğaziçi Rapsodisi dizisi birçok insan tarafından merak edilmeye başlandı. Boğaziçi Rapsodisi hangi kanalda başlayacak sorusu insanların aklında yer alıyor. Boğaziçi Rapsodisi dizisi Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Yapımcılığını Elizi Yapımdan Özlem Durak’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Bogatur kaleme alacak. Boğaziçi Rapsodisi oyuncu kadrosu da izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Boğaziçi Rapsodisi karakterleri ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

BOĞAZİÇİ RAPSODİSİ HANGİ KANALDA BAŞLAYACAK?

Boğaziçi Rapsodisi hangi kanalda başlayacak sorusu yanıt buldu. Dizi Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Son olarak Boğaziçi Rapsodisi dizisi için Mine Tugay ile anlaşmaya varıldığı bilgisi konuşulmaya başlandı. Yapımcılığını Elizi Yapımdan Özlem Durak’ın üstleneceği Boğaziçi Rapsodisi dizisinde yetim kalan bir gencin İstanbul’da zengin bir akrabasının evine taşınmak zorunda kalması sonrası yaşadığı tutkulu aşk anlatılacak.

BOĞAZİÇİ RAPSODİSİ TEKNİK EKİP

Boğaziçi Rapsodisi dizisinin hikayesini Altuğ Küçük’e oluştururken; dizinin senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Bogatur kaleme alacak. Boğaziçi Rapsodisi dizisi yönetmeni ise son olarak Aramızda Kalsın dizisini de yöneten Güzide Balcı olacak.

BOĞAZİÇİ RAPSODİSİ OYUNCU KADROSU

Dizide Mine Tugay’ın yanı sıra Serhat Tutumluer, Ege Aydan, Ayçin İnci ve Başak Daşman’ın da yer alacağı konuşuluyor. Bilindiği üzere Mine Tugay Medcezir dizisinde gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çekmiş; ancak sonrasında Çilek Kokusu ve Kalp Hırsızı dizilerinde yer alsa da bir türlü beklediği etkiyi yakalayamamıştı. Kalp Hırsızı dizisinden sonra Mine Tugay ilerleyen yaşına rağmen hiç kaybolmayan güzelliği ile Boğaziçi Rapsodisi dizisinde kadın başrol olarak yer almayı hak etti. Boğaziçi Rapsodisi dizisi için şimdi diğer kadın başrol olacak genç ve güzel bir kız aranıyor; sonrasında erkek başrol oyuncuları içinde çalışmalar yapılacak; dizide bir çok genç oyuncunun yer alması bekleniyor.

Mine Tugay Kimdir?

1978 yılında Konya’da dünyaya gelen Mine Tugay 40 yaşındadır. 40 yaşında olmasına rağmen bir çok genç kızlara taş çıkarmaya devam etmektedir. 1.70 cm boyunda 55 60 kg olan Mine Tugay fit bir görünüme de sahiptir. İstanbul Devlet Üniversitesi Konservatuvar bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Nejat İŞLER ile Gülbeyaz isimli dizide yer almıştır. Sonrasında Halit Ergenç ile Aliye’de yer alan Mine Tugay sonrasında Behzat Ç dizisinde yer almıştır. 

Ege Aydan Kimdir?

Son olarak Dayan Yüreğim ve Kaçak Gelinler gibi dizilerde boy göstermiştir. 1958 doğumludur ve 60 yaşındadır.

Serhat Tutumluer Kimdir?

Serhat Tutumluer 1972 doğumlu ve 46 yaşındadır. Aslen Eskişehirli’dir. Son olarak Filinta ve Oyun Bozan dizilerinde rol almıştır.

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler