BİM 3 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı

Herkesin merakla beklediği BİM 3 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu vatandaşların beğenisine sunuldu. BİM 6 Temmuz 2018 aktüel kataloğu ile ilgili merak ettikleriniz Ajanshaber.com'da.

BİM 3 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı

Uygun fiyatları ve kaliteli ürünleriyle dikkatleri çeken BİM Marketler Zinciri yine dolu dolu bir kataloğla müşterilerinin karşısına çıktı. BİM resmi sitesinden yayınlandığı kataloğuyla dikkatleri yine üzerinde tutmayı başarıyor. İnsanlar şimdiden BİM 3 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile ilgili bilgi edinmek istiyor. Teknolojik ürünlerden giyime, yiyecekten mutfak malzemesine kadar birçok ürünü içinde barındıran kataloğ görücüye çıktı. 3 Temmuz BİM Aktüel ile birçok insan istediği ürüne kavuşacak. Ajans Haber ekibi olarak merakla beklenen kataloğu sizler için derledik. İşte merakla beklenen BİM 3 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu...

BİM 3 TEMMUZ 2018 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Türkiye'nin en büyük market zinciri olan BİM dolu dolu bir kataloğla müşterilerinin karşısına çıktı. Birbirinden farklı ve fiyatı uygun ürünleriyle BİM müşteriler tarafından tercih yine tercih edilecek. Kataloğda yer alan ürünler şimdiden birçok kişi tarafından merak ediliyor. BİM 3 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile ilgili detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz.

BİM AKTÜEL 3 TEMMUZ ÜRÜNLERİ

BİM'de bu hafta temizlik ürünleri ve içecek türü dikkat çekeceğe benziyor. 3 Temmuz tarihinden itibaren indirime girecek fırsatlı ürünler listesi karşınızda.

Emniyet kemerli, iki adet 6V motora sahip, hafızasında 8 farklı müzik bulunan, 30 kg taşıma kapasiteli, led farlı Lisanslı Audi Akülü Araba 499 TL. Üstelik bu ürüne kredi kartı sayesinde 6 taksit ile sahip olabilme imkanı da sunuluyor.

 
Kutu içeriğinde 1 adet oyuncak bebek, 5 farklı kıyafetin yer aldığı, 3 yaş ve üzeri minikler için özel üretilmiş Piccolo Mondi Minik Modelist 75 TL. Demonte edilip tekrar kullanılabilen Piccolo Mondi Sök Tak İş Makineleri 32,90 TL. Pilsan Basketbol Seti 13,90 TL.

BİM HAKKINDA

Birleşik Mağazalar A.Ş. veya kısaca BİM, Türkiye'de indirim mağazacılığı yapan bir market zinciri. Mağaza sayısı ve yıllık ciro bakımından Türkiye'nin en büyük perakende kuruluşudur. BİM firmasının net kâr marjı yıllara göre; 2013 yılı %3,5, 2014 yılı %2,7, 2015 yılı %3,3 olarak gerçekleşmiştir. 2013 413 milyon, 2014 395,3 milyon, 2015 583,1 milyon Türk lirası olarak gerçekleşmiştir.

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.'nin ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü az sayıda ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler