Benekli Ayhan Isparta'da saldırıya uğradı!

Sosyal medyada 'Benekli Ayhan' olarak tanınan Ayhan Koç, Isparta'da 2 kişi tarafından darbedildi. O anlar, cep telefonu kameralarına yansıdı.

Ayhan Koç, gece saatlerinde İstanbul Caddesi'ndeki bir eğlence merkezi önünde çıkan tartışma sonrası saldırıya uğradı.

Kimliği belirsiz 2 erkek, Koç'u dakikalarca darbetti. Vücudunun çeşitli bölgelerine aldığı darbeler nedeniyle baygınlık geçiren Koç, bir süre sonra olay yerinden götürüldü.

Olay, cep telefonu kameralarına da yansıdı. Görüntülerde, 2 erkeğin tekme ve yumruklarla Ayhan Koç'a saldırdığı anlar yer aldı. Olay sırasında 2 kadının araya girerek, kavgayı ayırmaya çalıştığı da görüldü.

Darbedilen Koç'un son olarak refüjde yüz üstü yatarak, hareketsiz halde durduğu anlar kameraya yansıdı. Polis, olay ile ilgili inceleme başlattı.

Isparta Valiliği'nden açıklama geldi

Benekli Ayhan'ın darbedilmesine ilişkin olarak Isparta Valiliği tarafından yapılan açıklama şu ifadelere yer verildi:

"Bazı sosyal medya hesaplarında, 'Benekli Ayhan' olarak bilinen A.K. isimli sosyal medya fenomeninin darp edildiğine yönelik görüntülerin paylaşıldığının tespit edilmesi üzerine yapılan araştırmada; söz konusu olayın 15.10.2023 tarihinde Isparta il merkezi Bahçelievler Mahallesi'nde meydana geldiği ve konuyla ilgili olarak emniyet birimlerimize iletilen bir müracaat ve şikayetin bulunmadığı anlaşılmıştır. A.K. ve olay sırasında yanında bulunan 2 kadın şahsın, saat 03.30 sıralarında taksi ile Burdur'a gittiği, A.K.'nin buradan saat 13.00 sıralarında otobüs ile Ankara yönüne hareket ettiği tespit edilmiştir. A.K.'nin olay sonrası hastane giriş kaydı bulunmamaktadır. Olayla ilgili 2 şüpheli şahsın kimlik tespiti yapılmış ve haklarında adli işlem başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur"

Benekli Ayhan kimdir?

1980 doğumlu olan "Benekli Ayhan" yaşamını sosyal medya fenomenliği ve servis şoförlüğü yaparak sürdürüyor. Ankaragücü taraftarı olan Benekli Ayhan aslen Sivaslıdır. Arkadaş arasında çekilen videolarla kısa sürede youtube'da içerik üretici haline gelen Benekli Ayhan, Hayrettin gibi sosyal medya fenomenleri ile iş birliği yaparak kitlesini genişletmiştir.

 

Yorumlar