Başkan Ali Koç'un yeni sezonda kafasındaki isim Abdullah Avcı

Fenerbahçe'nin ocak ayına kadarki performansını baz alarak Erwin Koeman ile sezonu tamamlamayı planladığı haber veriliyor.. Gelecek yıl içinse, Başkan Ali Koç'un kafasındaki teknik direktörün Başakşehir'le yıllardır zirveyi zorlayan Abdullah Avcı olduğu bildiriliyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un gelecek sezon için kafasındaki teknik adamın Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı' olduğu konuşuluyor.

KOÇ'UN KAFASINDAKİ İSİM ABDULLAH AVCI MI?

Alim Koç'un bu nedenle Cocu sonrası yeni bir teknik direktör arayışını şimdilik rafa kaldırdığı bunun yerine yola Koeman'la devam etmek istediği bildiriliyor. Başkan Koç'un gelecek sezonda takımı Abdullah Avcı ve ekibine teslim etmeyi planladığı öğrenildi. Avcı, Milli Takım macerasının hemen ardından 2014'te Başakşehir'in başına geçmişti. Şu an lider olan Avcı'nın takımı geçen sezonu 3. tamamlamış, 2016-17'yi ikinci, 2015-16 ve 2014-15'i ise 4. sırada bitirmişti.

KOEMAN'LA DEVAM KARARI

Fenerbahçe'de teknik direktör konusu bir süreliğine rafa kaldırıldı. Sarı-lacivertli yönetim, Koeman'ın derbi performansından hayli memnun kaldı.

Cocu'nun yardımcısı olarak göreve başlayan Hollandalı çalıştırıcı, hem takımı iyi yönetmesi hem de yaşanan olaylarda soğukkanlı kalması ile Başkan Ali Koç ve yönetimin takdirini kazandı. Koeman, Anderlecht ve Alanya maçlarından iyi sonuçlar alırsa, bu sezon Hollandalı ile tamamlanacak.

 

Yorumlar