4N1K İlk Aşk oyuncuları ile geceye damgasını vurdu!

Fox TV ekranlarında ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan 4N1K İlk Aşk oyuncuları ile geceye damgasını vurdu. Dizide hangi oyuncuların rol aldığı merak konusu oldu. İşte detaylar...

4N1K İlk Aşk oyuncuları ile geceye damgasını vurdu!

İzleyicilerin uzun zamandır merakla beklediği 4N1K İlk Aşk dizisi ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizinin ilk bölümü geceye damgasını vurdu. Dizinin ilk bölümünü izleyen seyirciler 4N1K İlk Aşk'ta hangi oyuncuların oynadığını merak etmeye başladı. 4N1K İlk Aşk oyuncuları arasında Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Sina Özer, Cihan Şimşek ve Burak Yörük yer alıyor. Her hafta cuma günü izleyici karşısına çıkacak dizinin başarılı olup olamayacağı ise merak konusu oldu. İşte diziyle ilgili merak edilen detaylar...

4N1K İLK AŞK OYUNCULARI

4N1K İlk Aşk ilk bölümüyle 6 Temmuz Cuma akşamı izleyici karşısına çıktı. İlk bölümüyle beğeni toplayan 4N1K İlk Aşk oyuncuları arasında Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Sina Özer, Cihan Şimşek ve Burak Yörük gibi dikkat çeken isimler yer alıyor.

GÖZDE MUTLUER KİMDİR?

Yaprak Ayvaz karakterini Gözde Mutluer canlandırıyor. 1991 yılında doğan Gözde Mutluer Marmara Üniversitesi’ne Sinema TV bölümünde okudu. 2008 yılından bu yana Biskrem, Ülker Çikolata, Avea, Algida, Rocca, Turkcell gibi pek çok önemli markanın reklamlarında oynadı. Dizi çalışmalarına 2009 yılında Show TV’de yayınlanan Melekler Korusun'la başladı. Tövbeler Tövbesi, Lale Devri, Bebek İşi, Not Defteri, Aşkın Kanunu, Bana Baba Dedi, Asla Vazgeçmem ve Kördüğüm dizileriyle televizyondaki çalışmalarına devam etti. Beyaz perdede ise Mert Baykal’ın yönetmenliğini yaptığı Kardeşim Benim filmiyle ilk kez sinema seyircisiyle buluştu. 2017 yılında 4N1K’nın Yaprak’ı olarak izleyici karşısına çıktı. Yaprak karakteriyle seyircinin büyük ilgisini toplayan oyuncu, 4N1K’nın ikinci filmi ve dizisinde de başrolünü üstlendi. Gözde Mutluer aynı zamanda kadın portreleri ve manzaralar üzerine yaptığı illüstrasyonlarla resim çalışmaları da yapıyor. Sıla’nın albüm kapakları için çizimler yapan oyuncu, şarkıcının bir klibinin de yönetmenliğini üstlendi.

ATAKAN HOŞGÖREN KİMDİR?

Ali Tekelioğlu karakterini Atakan Hoşgören canlandırıyor. 1999 yılında İstanbul’da doğan Arnavut kökenli, 4 Kardeş’in en küçüğü olan Atakan Hoşgören, Kolej eğitiminden sonra Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümüne devam etmektedir.

Oyuncuk hayatına 7 yıl önce başlamıştır. Onun üzerinde reklam filminde oynan Atakan Hoşgören, Yıldızlar Şahidim adındaki dizide de kısa bir süre rol almıştır. Tiyatro deneyimini bulunan Atakan Hoşgören aynı zamanda 5 yıl kadar Beşiktaş altyapısında basketbol oynamıştır.

Oyunculuk eğitimini, çeşitli oyuncu koçlarıyla çalışarak edinmiş, en son oyunculuk eğitimini “4N1K” ekibinin oyuncu koçu Celal Eldeniz’den almıştır.

CİHAN ŞİMŞEK KİMDİR?

Sinan Yorulmaz karakterini Cihan Şimşek canlandırıyor. Cihan Şimşek, 06 Ağustos 1992’de Almanya’nın Bad Säckingen şehrinde doğdu. İlk oyunculuk deneyimi 2009 yılında ekrana gelen ‘Bez Bebek’ dizisiyle oldu. 2012 yılında Disney Channel Türkiye’de yayınlanan ‘Zil Çalınca’ dizisinde ilk başrolünü oynadı. Birçok önemli markanın reklam filmlerinde de yer alan Cihan Şimşek, dizi kariyerine ‘Bir Yastıkta’, ‘Beni Böyle Sev’, ‘MedCezir’, ‘Hanım Köylü’ gibi başarılı yapımlarda oynayarak devam etti. 2017 yılının Mayıs ayında vizyona giren, Büşra Yılmaz’ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘4N1K’ filminde canlandırdığı Sinan karakteriyle ilk kez sinemaseverlerle buluştu.

SİNA ÖZER KİMDİR?

Gökhan Karademir karakterini Sina Özer canlandırıyor. 24 Ağustos 1995 doğumlu Sina Özer, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Özer kısa bir süre oyunculuk eğitimi aldı. 2013 yazından bu yana farklı sosyal medya platformlarından belirli bir kitleye ulaşmış olan Özer, Gurbette Aşk ve 4N1K projelerinde yer aldı.

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler