Yıldız futbolcu derbiye gümbür gümbür hazırlanıyor!

Gökhan Töre'nin cezalı durumda olması siyah beyazlı taraftarları üzse de Arjantinli futbolcunun derbiye iyi hazırlanması Bilic ve ekibinin yüzünü güldürdü.

Yıldız futbolcu derbiye gümbür gümbür hazırlanıyor!
GÖREV VERİLİRSE OYNAYACAK

Kartal, Fenerbahçe derbisine cezalı Gökhan Töre ve tedavisi süren Serdar Kurtuluş dışında tam kadro çıkacak.
Dizindeki sakatlığı tamamen düzelen Jose Sosa’nın dün takımla birlikte çalışması Gökhan Töre’nin Kayseri Erciyes deplasmanında gördüğü kırmızı karta üzülen Teknik Direktör Slaven Bilic’in yüzünü güldürdü. Balıkesirspor deplasmanında sakatlanan Arjantinli yıldız dünkü antrenmanın tamamında yer alırken, herhangi bir sıkıntı yaşamadı. Sosa’nın dizinde herhangi bir problem kalmadığı ve derbi maçta Bilic’in görev vermesi halinde görev yapabileceği aktarıldı.

BİLİC OYUNCULARIYLA TOPLANTI YAPTI

Siyah-beyazlı futbolcular, Bilic yönetiminde basına açık gerçekleştirilen antrenmanda koşu ve pas çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. Bir grup futbolcu ise çift kale sırasında şut çalışması gerçekleştirdi.
Bu arada Bilic, siyah-beyazlı futbolcuları derbiye motive etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Hırvat çalıştırıcı idman öncesinde tesislerde futbolcularla bir toplantı yaptı. Siyah-beyazlı teknik adam oyuncularına yönelik uyarılarını sahadaki çalışmalar sırasında da sürdürdü.


Yorumlar