Yardımsever prenses gönülleri fethetti: İşte o köpeğin ağlatan hikayesi

Geçtiğimiz hafta sonu bütün dünyanın izlediği romantik bir düğünle evlenen Meghan Markle ve Prens Harry'nin düğünü birçok dengeyi değiştirdi.

Yardımsever prenses gönülleri fethetti: İşte o köpeğin ağlatan hikayesi - Sayfa 1
Kraliyet ailesinden bir Prens, ilk kez boşanmış ve kendisinden yaşça büyük bir kadınla evlendi. Gelinin soylu bir aileden gelmiyor olmasını saymıyoruz bile. Hatta gelin Markle'ın ailesi , Kraliçe 2. Elizabeth'in de uykularını kaçıracak türden bir aile. Sonuçta, oyuncu Meghan Markle, Prens Harry'nin kolunda onun resmi karısı olarak kiliseden çıktı ve yepyeni bir hayata adım attı.
1 8
Yardımsever prenses gönülleri fethetti: İşte o köpeğin ağlatan hikayesi - Sayfa 2
İşte tam o sırada hayatı değişen başka biri daha vardı: O da tıpkı Markle gibi bir peri masalının gerçek kahramanı oldu. Kim miydi o ?
2 8
Yardımsever prenses gönülleri fethetti: İşte o köpeğin ağlatan hikayesi - Sayfa 3
Meghan Markle'ın köpeği Guy! Hatta öyle ki düğünden birkaç gün önce Kraliçe Elizabeth'in özel aracında çıktığı gezintide bile görüntülendi Guy. Onun da tıpkı sahibi Meghan Markle gibi bir peri masalı kahramanı olmasının bir nedeni var elbette. Ama bu neden sadece Markle'ın bir prens ile evlenmesi değil.
3 8
Yardımsever prenses gönülleri fethetti: İşte o köpeğin ağlatan hikayesi - Sayfa 4
The Guardian Gazetesi başta olmak üzere İngiliz basınında yer alan haberlere göre Meghan Markle’ın çok sevdiği Guy, bırakın sarayda yaşamayı neredeyse ölümün kıyısına gelmişti. 2015 yılında ABD'nin Kentucky kentinde bir ormanda korkunç bir halde bulundu Guy.
4 8