Watsons 6-14 Haziran 2018 kataloğu - Watsons bayram indirimleri ile dikkat çekiyor!

Kozmetik ürünleri satışıyla tanınan Watsons 6-14 Haziran kataloğu ile müşterilerinin dikkatini çekmeyi başardı. Watsons bayram indirimleri ile ilgili tüm her şey Ajanshaber.com'da.

Watsons 6-14 Haziran 2018 kataloğu - Watsons bayram indirimleri ile dikkat çekiyor!

Ramazan Bayramı öncesinde çeşitli mağazalar tarafından vatandaşlara çeşitli indirimler sunuluyor. Kozmetik ürünleri satışıyla Türkiye ve dünya genelinde büyük bir üne sahip Watsons'da bayrama özel birçok indirim yaptı. Watson bayram indirimleri şimdiden birçok kadının dikkat çekmeyi başardı. Watsons 6-14 Haziran kataloğu firma tarafından yayınlandı. Watsons tarafından yapılan indirimler ve hangi ürünlerde indirim olduğu insanlar tarafından araştırılıyor. Bizlerde bu haberimizde sizler için Watsons bayram indirimleri ile ilgili tüm detayları derledik. İşte merak edilen tüm detaylar...

WATSONS 6-14 HAZİRAN 2018 KATALOĞU

Bayrama bir haftadan az bir zaman kala markalar kampanyalar yapmaya başladı. Bayrama özel fırsatlar sunan firmalar arasında Watsons da yer alıyor. Watsons bayram indirimleri kadınlar tarafından merak ediliyor. İşte Watsons 6-14 Haziran kataloğu...

Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte çeşitli firmalar kampanya düzenlemeye ve indirimler yapmaya başladı. Watsons bayram indirim ürünleri de bu kampanalardan birisi. Watsons’ta makyaj ürünleri başta olmak üzere, çeşitli temizlik ürünleri, deodorantlar, parfümler, duş jeli ve sabun çeşitleri, erkek ve kadın bakım ürünleri gibi ürünler indirime girdi. 

WATSONS GROUP HAKKINDA

Dünya çapında haftada 57 milyon müşteri, A.S. Watson Group’un faaliyet gösterdiği 24 pazarda alışveriş yapmanın keyfini yaşıyor. A.S. Watson Group, perakende formatları, perakende markaları ve coğrafi yaygınlığı ile dünyanın en geniş perakende portföylerinden biri olma özelliğine sahiptir. A.S. Watson Group, perakende formatları, perakende markaları ve coğrafi yaygınlığı ile dünyanın en geniş perakende portföylerinden birine sahiptir. Küresel olarak, 130.000 çalışanı olan Grubumuz, aynı zamanda, Hong Kong’da yerleşik olan ve dünyaca tanınan CK Hutchison Holdings Limited üyesidir.  CK Hutchison Holdings limanlar ve ilgili hizmetler, perakende, altyapı, enerji ve telekomünikasyon operasyonları olmak üzere beş temel alanda 50’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. 

A.S. Watson Group’un bir parçası olarak 1841 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 11 ayrı pazardaki 6.300’den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons’larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000’i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır.

Watsons Türkiye, 75’den fazla şehirde 300’ün üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler