Ünlülere hapis cezasında yeni gelişme: Gizem Karaca'nın evinde şoke eden deliller!

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın da aralarında olduğu 34 sanığın yargılandığı uyuşturucu davasında ceza yağmış, mahkeme oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca’ya, “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası vermişti.

Ünlülere hapis cezasında yeni gelişme: Gizem Karaca'nın evinde şoke eden deliller! - Sayfa 1
Uyuşturucu davasında 4 yıl 2 ay hapis cezası alan ünlülerin evinden çıkan deliller ve telefon konuşmaları, cezanın en büyük dayanağı oldu.
1 6
Ünlülere hapis cezasında yeni gelişme: Gizem Karaca'nın evinde şoke eden deliller! - Sayfa 2
Gizem Karaca’nın evinde esrar öğütme makinesi, Çağatay Ulusoy’un evinde 7.9 gram esrar, Ulusoy’un eski menajeri Selin Boronkay’ın İstanbul Beşiktaş’taki evine yapılan baskında 3 gram bonzai, 3 paket esrar içiminde kullanılan sarma kâğıdı, sarma makinesi, 39.4 gram esrar, 2 enjektör, 1 ecstasy hap ele geçirildi.
2 6
Ünlülere hapis cezasında yeni gelişme: Gizem Karaca'nın evinde şoke eden deliller! - Sayfa 3
KARACA "MERAK EDİP KULLANDIM": Merak ettiği için 2-3 kez esrar kullandığını belirten Selin Boronkay, uyuşturucuyu katıldığı davetlerde adını duyup telefonuna ulaştığı Cengiz Esmer’den aldığını söyledi. Evinde ele geçen esrarın kendisine ait olduğunu kabul eden Boronkay, enjektörlerinse kulağı için olduğunu iddia etti.
3 6
Ünlülere hapis cezasında yeni gelişme: Gizem Karaca'nın evinde şoke eden deliller! - Sayfa 4
Arkadaş ortamında merak ettiği için esrar içtiğini kaydeden oyuncu Gizem Karaca’nın evindense esrar öğütmede kullanılan 2 metal düzenek çıktı.
4 6